१० मंसिर २०७९, शनिबार

Nov 26, 2022

गत वर्ष ताज पहिरिएका विजेताहरु

बुटवल । आगामी फागुन १ देखि मिस मेघा रुपन्देहीको दोस्रो संस्करण आयोजना हुने भएको छ । अन्सु इभेन्ट प्रा.लि.को आयोजनामा हुने प्रतियोगिताका लागि आगामी फागुन १ गते छनोट प्रतियोगिता हुने आयोजकले जनाएको छ । युवाहरुको नेतृत्व तथा क्षमता विकास गर्ने उद्देश्यका साथ आयोजना गरिएको प्रतियोगितामा रुपन्देहीका २५ बढी प्रतिस्पर्धीले भाग लिने आयोजकको अपेक्षा रहेको छ ।

छनोट चरण पार गरेका प्रतियोगीहरुले २५ दिनसम्म व्यक्तित्व विकास, उद्घोषण कला, र्याम वार्क लगायतका सैद्धान्तिक र व्यवहारिक ज्ञानसहितको प्रशिक्षणमा सहभागी हुन पाउने छन् । प्रतियोगिताको विजेता, उप विजेता, तृतीय तथा सान्त्वना र विभिन्न विधागत रुपमा उत्कृष्ट हुने प्रतियोगिहरुलाई नगद पुरस्कारसहित आकर्षक पुरस्कारको व्यवस्था गरिएको प्रा.लि.ले जानकारी गराएको छ । पुरस्कार राशी बारे अहिले नै नखुलाएको प्रतियोगितामा अडिशनमा सहभागी हुनका लागि हजार रुपैयाँ शुल्क लाग्ने छ भने छनोट भएका प्रतियोगिहरुले १५ हजार रुपैयाँ शुल्क तिरेर प्रतिस्पर्धामा भाग लिन पाउने छन् ।

प्रतियोगिताको छनोट कार्यक्रम बुटवलको फ्रेस बेकरीमा हुने छ भने प्रतियोगितामा मूख्य कोरियो ग्राफरकका रुपमा सोफिया रोक्का र सह कोरियो ग्राफरका रुपमा सविता रसाइलीले सहजीकरण गर्ने छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कान्ति माध्यमिक विद्यालयमा स्वागत कार्यक्रम तिलोत्तमामा मंसिर १५ देखि औद्योगिक व्यापार मेला, २५ करोड बढी आर्थिक कारोबरको लक्ष्य रवि लामिछानेको चुनावी खर्च ११ लाख ८१ हजार गण्डकीमा सांसदः १५ जना ५० वर्ष मुनिका, ८ जनाले ६० नाघे पाका चिन्तामणी बाको जीत द्वन्द्वकालको पीडामा न्याय भानुभक्त ढकाललाई हराए सुनिल शर्माले, रेखा थापा तेस्रो पाँच वर्ष अघि ३६ सिट जितेको माओवादी १८ सिटमा सीमित, सुदूरपश्चिममा निल कांग्रेस नेता अजुर्ननरसिंह केसी नुवाकोटबाट निर्वाचित आवासीय भवनमा आगलागी, १० जनाको मृत्यु रुपन्देही-३ मा ८४ हजार ७४ मत गणना, दिपक बोहोराको अग्रता कायमै तराईमा हुस्सु लाग्न थाल्यो, सावधानी अपनाउन अनुरोध एमाले उपाध्यक्ष विष्णु पौडेल रुपन्देही-२ बाट निर्वाचित रुपन्देही-२ मा विष्णु पौडेलको अग्रता कायमै, ३ हजार ९१६ मत गन्न बाँकी जन्ती बोकेको जिप दुर्घटना आवश्यक परे गठबन्धन गर्ने रवि लामिछानेको भनाइ रुपन्देही-२ मा विहानदेखि अवरुद्ध मतगणना सुरू आगामि सरकारका आर्थिक चुनौती जेलमै बसेर रेशमले जिताइदिए बुवा र श्रीमतीलाई देउवा क्याविनेटका १२ मन्त्री : कसले जिते, कसले हारे ? समानुपातिकतर्फ राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी तेस्रो, कुन दलको मत कति ?