१९ मंसिर २०७९, सोमबार

Dec 5, 2022

काठमाण्डौं । अन्तर्राष्ट्रिय पावरलिफ्टिङ्गका स्वर्ण पदक विजेता स्वर्गीय रुप कार्कीको १३ औं दिनको पुण्य तिथिमा नेपाल पावरलिफ्टिङ्ग संघको तत्वावधानमा फिटनेस ग्यारेज नयाँ सडक शाखाले श्रद्धांजलि सभा गरेको छ । गत माघ ८ गते हृदयघातका कारण मृत्यु भएका कार्कीलाई श्रद्धाञ्जली अर्पण गरिएको हो ।

नेपाल पावरलिफ्टिङ्ग संघका अध्यक्ष सुन्दर भुसालले आगामी २०७७ साल चैत्र २८ गते उनको स्मृतिमा राष्ट्रियस्तरको पावरलिफ्टिङ्ग खेल आयोजना गर्ने जानकारी गराए । कार्यक्रममा काठमाडौँ शारीरिक सुगठन संघका अध्यक्ष सुरेश सुवेदीले उनको व्यक्तित्व बारे चर्चा गरेका थिए । श्रद्धाञ्जली सभामा कपिलवस्तु शारीरिक सुगठन संघका अध्यक्ष जीवन गिरी, काठमाडौ शारीरिक सुगठन संघका उपाध्यक्ष बिजयत्तम रत्न वज्राचार्य, सचिव बुद्धिजंग कार्की, सल्लाहकार अमिर मसल, खेलाडीहरु सुखदेव कार्की, उत्सव अधिकारी, सामाजिक कार्यकर्ता बुद्धि कार्की, एनआरएनका रमेश ढकाल लगायतको उपस्थितीमा श्रद्धाञ्जली अर्पण गरेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

एमाले गुल्मी-१ मतदातालाई धन्यवाद दिन गाउँतिर घाँटी रेटेर मायाको हत्या अभियोगमा पक्राउ परेका आरोपित सार्वजनिक रवि लामिछानेविरुद्ध निर्वाचन आयोगमा फेरी अर्को उजुरी दीपक मनाङे नेकपा एकीकृत समाजवादीमा प्रवेश लैंगिक हिंसा विरुद्धको अभियान : लेडी लायन्सद्वारा विद्यार्थीलाई व्यक्तित्व बिकास तालिम तिलोत्तमा मेलाको सेल्फीजोनमा दर्शकको आकर्षण, राष्ट्रिय तथा स्थानीय कलाकारको प्रस्तुती अन्तर विद्यालय टी-२० क्रिकेट : सोमबारको खेलमा होराइजन र जेसिज विजयी भैरहवामा मँगलबारदेखि १९ औं सामुहिक खेलकुद महोत्सव, १८ विद्यालय सहभागी हुँदै खुमलटारमा प्रचण्ड र गृहमन्त्री खाँणबीच भेटवार्ता सुदूरपश्चिम प्रदेश सभाबाट दुई दल बाहिरिए, दुई नयाँ दल थपिँदै सत्तागठबन्धनको बैठकअघि माधव नेपाल र रघुवीर महासेठले भेटे प्रचण्ड सत्ता गठबन्धनमा आबद्ध दलहरूको बैठक बालुवाटारमा सुरू निर्वाचन आचारसंहिता उल्लंघनमा शहरी विकासमन्त्री चौधरीले बुझाए २५ हजार जरिवाना सडक र धार्मिक पर्यटन प्रबर्द्धनमा रुरुक्षेत्र गाउँपालिका–१ को जोड नवलपरासीमा ४५ प्रतिशतले बढ्यो धान उत्पादन दुर्घटनामा घाइते भएका माझीको मृत्यु भएपछि सडकमै शव राखेर प्रदर्शन समानुपातिकतर्फ माओवादी र रास्वपालाई बराबर सिट वुहानस्थित प्रयोगशालाका वैज्ञानिक भन्छन्–कोभिड-१९ मान्छेले नै बनाएको भाइरस हो दुईवटा किविको बोटबाट वार्षिक ८० हजार सत्ता गठबन्धनमा जसपा फेरि सामेल हुन लागेको हो ?