१० मंसिर २०७९, शनिबार

Nov 26, 2022

बुटवल । रुपन्देही नागरिक समाजले एम्बुलेन्स सेवा सञ्चालन गर्ने भएको छ । विभिन्न सामाजिक व्यक्तित्वहरुको आर्थिक सहयोगमा खरिद गरिएको एम्बुलेन्स मँगलबार तिलोत्तमामा आयोजित एक कार्यक्रमका बीच सार्वजनिक गरिएको छ ।

Advertisement

बुटवल निवासी चुन्न प्रसाद पौडेल, नरिश्वर पौडेल र भुमिराज पौडेलले आफ्ना आमा पार्वती देवी र बुबा पशुपति पौडेल तथा कमल किशोर मालपानी, बिजय कुमार मालपानी, उमाशंकर मालपानीको आमा यशोदा देवी, बुबा बालकृष्ण मालपानीको स्मृतीमा संयुक्त रुपमा नागरिक समाजलाई एम्बुलेन्स दान गरेका हुन् । रुपन्देही नागरिक समाजका अध्यक्ष रेशम केसीले सहयोग दातालाई आभार व्यक्त गर्दै विपन्न तथा गरिब समुदायहरुलाई विशेष छुटसहित एम्बुलेन्स सञ्चालन गरिने प्रतिवद्धता व्यक्त गरे । नागरिक समाजका संरक्षक पुर्व मन्त्री प्रकास चित्रकारले सहयोगीहरुले व्यवसायमुखी भन्दापनि सेवामुखी भएर एम्बुलेन्स सञ्चालन गर्न आग्रह गरे ।

बुटवल । नागरिक समाजका जिल्ला सचिव दिपक रोकाको सञ्चालनमा भएको कार्यक्रममा उपाध्यक्ष श्रीराम गुप्ताले स्वागत गरेका थिए । कार्यक्रममा संजीवनी कलेजका संस्थापक होमराज बस्याल, सल्लाहकारहरु इश्वरी चापागाइ, टेक बहादुर थापा, तारा आचार्य, शिव खत्री, उपाध्यक्ष शारदा पोखरेल, कोषाध्यक्ष चन्द्र बहादुर रोका लगायतको उपस्थितीमा एम्बुलेन्स सार्वजनिक गरिएको थियो ।

सो अवसरमा संजीवनी कलेजका संस्थापक बस्यालले नागरिक समाजको आजीवन सदस्यता ग्रहण गर्दै चालिस हजार नगद दान गर्ने घोषणा गरे । यसैगरी एम्बुलेन्स दाता चुन्नप्रसाद पौडेलले एक वर्षको संचालन खर्च समेत व्यहोर्ने घोषणा गरे । बुटवल उपमहानगरसँग समन्वय गरी एम्बुलेन्स संचालनमा ल्याइने सल्लाहकार इश्वरी चापागाइले जानकारी गराए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रतिनिधिसभामा कर्णाली प्रदेशमा एमाले शून्य, मुख्यमन्त्री बारे चर्चा शुरू पराजित उम्मेदवारको घरमा ढुंगामुढा र कुटपिट, दोषीमाथि कारवाहीको माग गर्दै सडक अवरुद्ध  रुपन्देही-३ मा गृहमन्त्री खाँणलाई पराजित गर्दै राप्रपाका बोहोरा विजयी माओवादी लुम्बिनी प्रदेश अध्यक्ष बरालले दिए राजीनामा कान्ति माध्यमिक विद्यालयमा स्वागत कार्यक्रम तिलोत्तमामा मंसिर १५ देखि औद्योगिक व्यापार मेला, २५ करोड बढी आर्थिक कारोबरको लक्ष्य रवि लामिछानेको चुनावी खर्च ११ लाख ८१ हजार गण्डकीमा सांसदः १५ जना ५० वर्ष मुनिका, ८ जनाले ६० नाघे पाका चिन्तामणी बाको जीत द्वन्द्वकालको पीडामा न्याय भानुभक्त ढकाललाई हराए सुनिल शर्माले, रेखा थापा तेस्रो पाँच वर्ष अघि ३६ सिट जितेको माओवादी १८ सिटमा सीमित, सुदूरपश्चिममा निल कांग्रेस नेता अजुर्ननरसिंह केसी नुवाकोटबाट निर्वाचित आवासीय भवनमा आगलागी, १० जनाको मृत्यु रुपन्देही-३ मा ८४ हजार ७४ मत गणना, दिपक बोहोराको अग्रता कायमै तराईमा हुस्सु लाग्न थाल्यो, सावधानी अपनाउन अनुरोध एमाले उपाध्यक्ष विष्णु पौडेल रुपन्देही-२ बाट निर्वाचित रुपन्देही-२ मा विष्णु पौडेलको अग्रता कायमै, ३ हजार ९१६ मत गन्न बाँकी जन्ती बोकेको जिप दुर्घटना आवश्यक परे गठबन्धन गर्ने रवि लामिछानेको भनाइ रुपन्देही-२ मा विहानदेखि अवरुद्ध मतगणना सुरू