६ जेष्ठ २०७९, शुक्रबार

May 20, 2022

बुटवल । बुटवल ब्याडमिन्टन क्लबको ५ औं वार्षिक साधारण सभा तथा चौथो अधिवेशनले गोपाल टण्डनको अध्यक्षतामा नयाँ नेतृत्व चयन गरेको छ । क्लबको शनिबार बटवलमा भएको साधारण सभाले प्रथम उपाध्यक्षमा पंकज ज्ञवाली, द्वितीय उपाध्यक्षमा नलराज नेपाल, तृतीय उपाध्यक्षमा तुल्सीराम भटृराई (शम्भु ), सचिवमा भरत राना, कोषाध्यक्षमा भानु खत्री, सहसचिवमा राजु खरेल र सह कोषाध्यक्षमा घनश्याम पौडेल (रामु) लाई चयन गरेको निर्वाचन समितिका संयोजक अर्जुन कार्कीले जानकारी गराए ।

त्यसैगरि क्लबको कार्यकारी सदस्यमा दिलिप गौचन, नारायण तिवारी, दीपक भट्टराई, शेरबहादुर भण्डारी, बालधर गोदार, त्रिविक्रम हेजू र वालकृष्ण पाण्डे चयन भएका छन् । साधारण सभाको बुटवल उपमहानगरपालिकाका नगर प्रमुख शिवराज सुवेदीले उद्घाटन गर्दै खेलकुदको क्षेत्रमा नगरपालिकाले दिल खोलेर बजेट विनियोजन गर्ने बताए । क्लबका अध्यक्ष रमेशबहादुर थापाको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा बुटवल-११ का अध्यक्ष राम चन्द्र क्षेत्री, क्लबका पूर्व अध्यक्ष श्याम बहादुर पुन, निर्वतमान अध्यक्ष ईन्द्रलाल श्रेष्ठ, क्लबका जीवनसिंह कुंवर, दीपक भट्टराई राजेन्द्र ढकाल लगायतले शुभकामना सहितवको विचार व्यक्त गरेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

स्थानीय वायुको प्रभाव, आज देशका धेरै क्षेत्रमा वर्षाको सम्भावना तिलोत्तमामा मतान्तर बढाउँदै चापागाईं, उप मेयरमा चौधरी ३ हजार मतले अघि काठमाण्डौंमा बालेन करिब १२ हजार मतले अघि, यस्तो छ पछिल्लो मत परिणाम ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सम्पन्न, २९,३०३ उम्मेदवार निर्वाचित बर्दघाटको मेयर र उपमेयरमा गठबन्धनका काग्रेंस-माओवादी विजयी तिलोत्तमामा एमालेका चापागाईं १३५ मतले अघि, पुन: मत गणना भएका वडामा काँग्रेसलाई अग्रता मदन भण्डारी यु–१४ क्रिकेट: बुटवल र सैनामैना फाइनलमा नगर प्रमुखमा ५ र गाउँपालिका अध्यक्षमा ११ महिला निर्वाचित कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका मेयरमा राप्रपा विजयी २२ वर्षदेखि फरार अभियुक्त चुनावका बेला गाउँ जाँदा पक्राऊ चुनाव स्थानीय तहको, जित टोपबहादुर रायमाझीको बुटवलमा कांग्रेसका पाण्डेय र एमालेका भट्टराईबीच ६ हजार बढी मतको भिन्नता सियारीमा अध्यक्ष र उपाध्यक्षमा कांग्रेस विजयी भरतपुरमा कसले कति पाए मत ? यू-२० साफको तालिका सार्वजनिक, पहिलो खेलमा माल्दिभ्सको सामना गर्ने नेपालमा थपिए १२ कोरोना संक्रमित पत्रकारिता पुरस्कार भैरहवाका तीन पत्रकारलाई सेयर बजार २३ अंकले ओरालाे अहिलेसम्म ५७९ स्थानीय तहको मतगणना सकियो, २९ हजार ३०३ उम्मेदवार निर्वाचित सुस्ता गाउँपालिकाको अध्यक्ष र उपाध्यक्ष कांग्रेसले जित्यो