१७ असार २०७९, शुक्रबार

Jul 1, 2022

भैरहवा । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले संविधान विपरीत गरेको संसद बिघटनको विरोधमा नेपाली कांग्रेसले गरेको बिरोध कार्यक्रम वडा स्तरमा पुगेको छ । माघ ८ गते नेपाली कांग्रेसको नेपाल भरिका वडा समितिहरुले विरोध सभाको आयोजना गरि विरोध प्रदर्शन गरेका छन् ।

Advertisement

नेपाली कांग्रेस वडा समिति ७ सिद्धार्थनगरले पनि भैरहवामा विरोध सभाको आयोजना गरेको छ । ७ नम्बर वडाका बुथ सभापति बसन्त कुमार लाल कर्णको अध्यक्षतामा भएको विरोध कार्यक्रममा बोल्दै प्रमुख अतिथि क्षेत्र नम्बर ३ का क्षेत्रिय सभापति मात्रिका प्रसाद यादवले ओली सरकारले आफ्नो निर्णय फिर्ता नलिए अझै विरोध चर्काउदै लैजाने बताए । यादवले नेकपाको आन्तरिक कलहको सजाय अहिले सम्पूर्ण नेपाली जनताले भोगि रहेको कारण निर्णय फिर्ता लिन चेतावनी दिए ।

यस्तै कार्यक्रममा बोल्दै कांग्रेसका नगर सभापति दिलिप धितालले जनताहरु समृद्धिको झुठो आश्वसनले नेकपालाई बहुमत दिए पनि त्यसको सदुपयोग नभएको जिकिर गरे । वडा नम्बर ७ को भैरहवागाउँ बाट बिभिन्न नारा सहित ¥यालीको आयोजना गरि डाँडागाउँमा पुगेर बिरोध सभा आयोजना गरिएको थियो । कार्यक्रममा नेपाली कांग्रेसका महाधिवेशन प्रतिनिधि बिष्णु थापा, पर्यवेक्षक माधवी शर्मा, जिल्ला सदस्य रामकिशुन विश्वकर्मा लगायतले बोलेका थिए ।

कार्यक्रमको सञ्चालन बुथ सभापति अमृत कर्माचार्यले गरेका थिए । केन्द्रिय समितिको निर्देशन अनुसार सिद्धार्थनगर नगरपालिका अन्र्तगतका १३ वटै बुथमा एकै पटक विरोध कार्यक्रमको आयोजना गरिएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सप्तकोसी नदी कटानले दर्जनौं बस्तीका चार हजार घरपरिवार उच्च जोखिममा अखिल र नेविसंघ स्ववियू निर्वाचनबाट भागेः पञ्चा सिंह ३ वर्षमा ५२ सुत्केरीको एयर लिफ्टिङमार्फत उद्धार, आगामी वर्ष ४५ लाख विनियोजन लुम्बिनी सरकारलाई अर्को चुनौती, अस्पताल विकास समितिलाई पुनर्वहाली गर्न सर्वोच्चको आदेश घुस रकमसहित अदालका कर्मचारी अख्तियारको फन्दामा लुम्बिनी प्रदेशमा २७८ मृगौला रोगी तथा १४७३ दमका विरामीलाई उपचारमा आर्थिक सहयाेग काँग्रेसमा संस्थापन इतरको बैठक आज पनि बस्ने यस्तो छ ३ दिनसम्ममको मौसमी आंकलन बनेपामा अस्पतालका कर्मचारी बोकेको बस दुर्घटना : एकको मृत्यु, ४३ जना घाइते विश्वका ११० देशमा पुनः कोरोनाको सङ्क्रमण वृद्धि लुम्बिनीको दाङमा सवारी दुर्घटना : दुई जनाको मृत्यु, दुई घाइते जुम्लामा जिल्ला स्तरीय कृषि मेला : चिनोदेखि भाँगोसम्म प्रदर्शनी अस्पतालका कर्मचारी बोकेको बस दुर्घटना : एकको मृत्यु, ४३ जना घाइते दाङमा सिकलसेलको स्क्रिनीङ परिक्षण गाई-गोरु बाँध्ने गोठमै नवजात शिशुसहित सुत्केरीको बास ५ वर्षीया बालिका बलात्कृत, १६ वर्षीय किशोर पक्राउ धान दिवसमा रोपाइँसँगै विविध सांस्कृतिक कार्यक्रम लुम्बिनीका ६ जिल्लामा सिकलसेल एनिमियाका बिरामी, परीक्षणमै समस्या इस्माले दुना–टपरी उद्योग सञ्चालन गर्ने शेखर कोइरालाको भेलामा को को सहभागी ? (फोटोफिचर)