२१ असार २०७९, मंगलवार

Jul 5, 2022

बुटवल । साहित्यका माध्यमबाट महिला सशक्तीकरण तथा साहित्यमा महिलाको उपस्थितिलाई प्रवर्धन गर्नका निमित्त आयोजित सस्वर कविता वाचन प्रतियोगिता सम्पन्न भएको छ । मंगलबार सम्पन्न प्रतियोगितामा बुटवलकी रञ्जु गौतम घिमिरे प्रथम भएकी छन् । काठमाण्डौंकी पल्पसा काफ्ले द्वितीय भएकी छन् भने पाल्पाकी भावना खनाल तृतीय भएकी छन् ।

तीनजना मूल्याङ्कनकर्ताबाट यो मूल्याङ्कन भएको हो । मूल्याङ्कन समितिको निर्णय र सिफारिसमा प्रथम, द्वितीय र तृतीय हुनेलाई नगद पुरस्कार तथा भर्चूअल प्रमाणपत्र उपलब्ध गराइनेछ । प्रश्रित प्रतिष्ठान नेपालका अध्यक्ष प्रा. डा. कपिलदेव लामिछानेको अध्यक्षतामा तथा सांसद सिन्धु जलेसाको प्रमुख आतिथ्यमा भएको उक्त कार्यक्रमा प्रथम सत्रको संचालन डा. नारायणप्रसाद पन्थ र दोस्रो सत्रको कार्यक्रम संचालन महासचिव डा. शालिकराम पौड्यालले गरेका थिए ।

उक्त कार्यक्रममा डा. नारायणप्रसाद पन्थ लिखित नेपाली उखान र टुक्काको समाजभाषिक विश्लेषण , शिक्षण विधि र प्रक्रिया नामक पुस्तक विमोचन भएको थियो । प्रतियोगितामा देशभरबाट १०० बढीको सहभागिता रहेको थियो भने ३० जना कविले प्रतिष्पर्धा गरेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नगरपालिकाको सार्वजनिक सुनुवाइमा जम्मा ३ जना सर्वसाधारणको सहभागिता ! नागरिकता विधेयक : पुरानो फिर्ता, नयाँ संशोधन विधेयक पेस गर्ने कप्तान रेनुकाले साफ च्याम्पियनसिप गुमाउने नेप्से परिसूचक ४६ दशमलव शून्य ८ अंकले घट्यो तानसेनलाई १३औं राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड उपाधि भेरी अस्पतालमा चिकित्सकको दादागिरी, महिना नपुग्दै अग्रिम हाजिरी : ‘स्वास्थ्य मन्त्रालयको संरक्षण’ १५ दिने सुन चाँदीका गहना बनाउने तालिम एक चौथाईले घट्यो लुम्बिनीको आन्तरिक आय, दानपेटिकामा भारतीय र नेपाली मुद्रा मात्र एकै परिवारका ६ जनाकाे हत्यामा संलग्न चार जनालाई आजीवन कारावास लुम्बिनी प्रदेशबाट रोजगारका लागि दैनिक ४ सय बढी युवा विदेशिन बाध्य सुख्खा पहिरोमा पुरिएर अमृताको मृत्यु अमेरिकामा गोलीकाण्ड : हजारौंको मृत्यु रामेछाप बस दुर्घटनामा मृत्यु हुनेमध्ये ८ जनाको सनाखत केरा खेतीले दियो नसोचेको सफलता जेष्ठ नागरिक, एकल महिला तथा अपाङ्गलाई सम्मान प्रधानमन्त्री देउवाद्वारा गिरिजाबाबुको अर्धकदको शालिक अनावरण लुम्बिनी सरकार: १९ दिनमा करिब ५ अर्ब खर्च रामेछाप बस दुर्घटना : मृतकको संख्या १२ पुग्यो, घाइतेको हेलिकप्टरबाट उद्धार अस्ट्रेलियामा बाढीः सिड्नीका ५० हजार जनालाई घर छाड्न भनियो छुट्टाछुट्टै स्थानमा अवैध लागूऔषधसहित सात जना पक्राउ