१९ माघ २०७९, बिहीबार

Feb 2, 2023

वैशाख २३,

Advertisement

काठमाडौं । एनएमबि बैंकले ९ महिनाको अवधिमा १ अर्ब ६५ करोड रुपैयाँ नाफा कमाएको छ । बैंकले आज ‘सोमवार’ आर्थिक वर्ष २०७५/७६ को तेस्रो त्रैमासिकवित्तीय विवरण सार्वजनिक गर्दै १ अर्ब ६५ करोड रुपैयाँ मुनाफा कमाएको जनाएको हो । एनएमबी बैंकले गत वर्षको तुलनामा २० प्रतिशत भन्दा बढी रकम नाफा कमाएको हो ।

बैंकको दुईवटा सहायक कम्पनी सहित बैंकको समुह खुद नाफा भने १ अर्ब ७२ करोड रहेको छ । यो नाफासँगै बैंकको खराब कर्जामा समेत सुधार भएको छ । खराब कर्जा १ दशमलब १० प्रतिशत बाट ० दशमलब ७९ प्रतिशतमा झरेको छ ।

बैंकका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत सुनिल केसीका अनुसार पुँजी कोष अनुपात १५ दशमलब ४२ प्रतिशत रहेकोले यसले बैंकको थप व्यवसाय वृद्धिका लागि पर्याप्त क्षमता रहेको तथा नियामक निकायको प्रावधानहरु समेत पुरा गरेको बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

एभरेष्ट बैंक र सिद्धार्थनगर सिटी अस्पताल बीच सम्झौता रास्वपाको २ दिने अल्टिमेटम, गृहमन्त्री नपाए सरकारबाट बाहिरिने आगजनी मुद्दामा पक्राउ परेका अरुणकुमारलाई रिहा गर्न २४ घण्टे अल्टिमेटम रवि लामिछाने बारे! मिलीजुलीले तिनाउमा दियो सहकारी शिक्षा नेपाल प्रहरीमा ९५ जना एसपीको सरुवा रास्वपाले समर्थन फिर्ता लिँदैन, सत्ता समीकरण यथावत रहन्छ : प्रधानमन्त्री चाइनिज पेस्तोल र ६ राउण्ड गोलीसहित दुई जना पक्राउ एक बालिका र युवतीलाई बलात्कार गरेको आरोपमा दुईजना पक्राउ रविलाई फेरि गृहमन्त्री बनाउनुपर्ने माग गर्दै जुम्लामा एक जनाले गरे आत्मदाह प्रयास सेयर बजार २२.१२ अंकले घट्याे बालविवाह राेक्न मर्चवारीमा बिमा कार्यक्रम सांसद अरुणकुमार चौधरी पक्राउ कालिन्चोक दर्शनको आईपीओ बाँडफाँट रारा आउने पर्यटक चालिस प्रतिशतले घटे रास्वपाको केन्द्रीय समिति र संसदीय दलको संयुक्त बैठक आह्वान एकीकृत समाजवादीको बैठकमा घनश्याम भुसाल तिलोत्तमाको भूपु सैनिक आधारभुत विद्यालयमा चित्रकला प्रतियोगिता मेरो मौनता आजसम्मका लागि मात्रै हो, म अभिमन्यु होइन : रवि लामिछाने बलिउडको फ्लप कमब्याक