१८ मंसिर २०७९, आईतवार

Dec 4, 2022

बुटवल । लायन्स क्लव अफ बुटवल मणि उजेशले मकवानपुरमा रहेको चेपाङ्ग बस्तीका विपन्न परिवारलाई खद्यान्न तथा जाडोको न्यानो कपडा सहयोग गरेको छ । मणि उजेशले मकवानपुर देवीटार रक्षिराङ चेपाङ्गबस्तीमा रहेका १ सय ५० बढी बालबालिकाहरुलाई ६४ हजार मुल्य बरावरको खाद्यान्न र जाडोको कपडा सहयोग गरेको हो ।

मणि उजेशले चेपाङ्गबस्तीमै पुगेर २० हजार बरावरको खाद्यान्न र ४४ हजार बरावरको जाडोको न्यानो कपडा सहयोग गरेको क्लवका अध्यक्ष सोनाली गुरुङ्गले जानकारी दिए । स्थानीय फीड द नीड नेपाल गैरसरकारी संस्थासँगको सहकार्यमा उक्त सामाग्री सहयोग गरिएको गुरुङ्गले जानकारी दिए ।

सहयोग कार्यक्रममा नेपाल प्रहरीका पुर्व आईजीपी धुर्व प्रधानले गाँउ बस्तीमा रहेको विपन्न तथा असहायलाई मणि उजेश जस्ता विभिन्न सामाजिक संघसंस्थाले गरेको सहयोग गरेर उदाहरणीय कार्य गरेको भन्दै प्रशंसा गरे । उक्त खाद्यान्न र जाडोको कपडा सहयोगका लागि अष्ट्रेलियाबाट प्रविन कसजु र दुवईबाट सुरज गुरुङ्गले आर्थिक सहयोग गर्नु भएको क्लव डायरेक्टर इन्जिनियर सुशिला चौधरीले जानकारी दिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सुर्खेतमा जिप दुर्घटना हुँदा ६ जना घाइते निर्वाध रूपमा रात्रीकालीन बजार सञ्चालन गर्न रुपन्देहीका हाेटल व्यवसायीकाे माग राप्रपा प्रवक्ता श्रेष्ठको नजरमा सरकार गठनमा माओवादीका ५ विकल्प हिजाब नलगाएपछि सरकारले भत्कायो इरानी आरोहीको घर सामाजिक सुरक्षामा तीस प्रतिशत आबद्ध इन्डोनेसियामा शक्तिशाली भूकम्प माओवादी केन्द्रको पदाधिकारी बैठक बस्दै गोकुल बास्कोटाको घरमा फेला परेको शंकास्पद वस्तु सेनाद्वारा निष्क्रिय उपमेयर डंगोलको निर्देशन: आकाशे पुल तत्काल मर्मत गर्नु, बार घटाएर पारदर्शी बनाउनू भूमि आयोगको सूचनापछि काठमाण्डौंमा थप आक्रामक बन्दै उपत्यका विकास प्राधिकरण नेत्रहीन टी-२० विश्वकपमा नेपाल, टोली आज भारत प्रस्थान हुँदै ठूला तीन दल खुम्चिदा नयाँ दुई दलको भयो उदय पहाडी क्षेत्रमा बदलीको सम्भावना सजिलो सहकारीको छैटौं अधिवेशन, अध्यक्षमा पुनः पोख्रेल बुटवल तथा सैनामैनाका यी स्थानमा आइतबार विद्युत अनियमित हुने (सूचनासहित) देवदहकी दिपा मृगौला रोगले पीडित, सहयोगका लागि परिवारको अपिल दाङमा चार महिनामै थपिए करिब तीन सय उद्योग, ६१ करोड बढीको पूँजी लगानी भैरहवामा मंसिर १८ देखि अन्तर विद्यालय टि-२० क्रिकेट अमरज्योतीको १४ औं वार्षिक साधारणसभा तिलोत्तमाको मेलामा दर्शकको चाप बढ्दै, शनिबार मात्रै ५० हजारले अवलोकन गरेको दाबी