२१ असार २०७९, मंगलवार

Jul 5, 2022

बैशाख १५,

बुद्धभूमि
बुटवल । प्रदेश नं. ५ का चार्टर्ड एकाउन्टेन्ट (सि.ए) हरुका लागि सामाजिक सुरक्षा कोष तथा श्रम ऐनको बारेमा रुपन्देहीको तिलोत्तमा नगरपालिका ड्राइभरटोलमा कार्यशाला गोष्ठी सम्पन्न भएको छ । नेपाल चार्टर्ड एकाउन्टेन्ट्स संघ रुपन्देही च्याप्टरको आयोजनामा भएको गोष्ठीमा १७ जना सि.ए.हरुको सहभागिता रहेको थियो ।


कार्यक्रममा रुपन्देही च्याप्टर संयोजक सि.ए. प्रेम भुर्तेलले आफ्ना सिए सदस्यहरुका लागि क्षमता अभिबृद्धिका लागि उक्त गोष्ठीको आयोजना गरिएको बताए । गोष्ठीमा सि.ए. मधु पोखरेलले सहजिकरण गरेका गरेका थिए । कार्यक्रममा सिए रुपेश कुमार महेश्वरी, सिए शिवहरी शर्मा, सिए यसोधन पाण्डे लगाएले बोल्दै यस्ता कार्यक्रमले सिएहरुको काम गर्ने क्षमतामा निखारता ल्याउने बताएका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

आलुको बोरामा भेटियो करिब ८४ लाख अपहरणमा परेका तीन वर्षीय बालकको १५ दिनपछि सकुशल उद्धार वैवाहिक नागरिकताको उल्झनमा नागरिकता विधेयक, अब विधेयक ल्याउने कि अध्यादेश ? नगरपालिकाको सार्वजनिक सुनुवाइमा जम्मा ३ जना सर्वसाधारणको सहभागिता ! नागरिकता विधेयक : पुरानो फिर्ता, नयाँ संशोधन विधेयक पेस गर्ने कप्तान रेनुकाले साफ च्याम्पियनसिप गुमाउने नेप्से परिसूचक ४६ दशमलव शून्य ८ अंकले घट्यो तानसेनलाई १३औं राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड उपाधि भेरी अस्पतालमा चिकित्सकको दादागिरी, महिना नपुग्दै अग्रिम हाजिरी : ‘स्वास्थ्य मन्त्रालयको संरक्षण’ १५ दिने सुन चाँदीका गहना बनाउने तालिम एक चौथाईले घट्यो लुम्बिनीको आन्तरिक आय, दानपेटिकामा भारतीय र नेपाली मुद्रा मात्र एकै परिवारका ६ जनाकाे हत्यामा संलग्न चार जनालाई आजीवन कारावास लुम्बिनी प्रदेशबाट रोजगारका लागि दैनिक ४ सय बढी युवा विदेशिन बाध्य सुख्खा पहिरोमा पुरिएर अमृताको मृत्यु अमेरिकामा गोलीकाण्ड : हजारौंको मृत्यु रामेछाप बस दुर्घटनामा मृत्यु हुनेमध्ये ८ जनाको सनाखत केरा खेतीले दियो नसोचेको सफलता जेष्ठ नागरिक, एकल महिला तथा अपाङ्गलाई सम्मान प्रधानमन्त्री देउवाद्वारा गिरिजाबाबुको अर्धकदको शालिक अनावरण लुम्बिनी सरकार: १९ दिनमा करिब ५ अर्ब खर्च