१८ आश्विन २०७९, मंगलवार

Oct 4, 2022

बुटवल । नेपाली समाजमापछिल्लो समय टिपिकल नाम राखेर फिल्म बनाउने चलन बढी रहेको छ । यस्तैमा थपिएको छ फिल्म भाँडाकुटी । सबै जना सानोमा भाँडाकुटीखेलेकै हुन्छन । भाँडाकुटी बच्चाबच्चीले घरवार बिहेबारी गरेर खेल्ने खेलहो। सायदयस्तै थिममा फिल्म भाँडाकुटीको कथा बुनिएको होला । गत असोज १ गते फूलपातीको दिन घोषणा भएको फिल्म भाँडाकुटीको सेकेन्ड ड्राफ्ट स्क्रिप्ट सकिएको खबर आएको छ ।

निर्माण टिमका अनुसार हाल फिल्मको ३ वटा गितको काम एकैपटक भैरहेकोछ। फिल्ममा ३ जना हिरो र ३ जना हिरोइन हुने भनीए पनि मुकुन भुसालर बेनिशा हमाललेफिल्ममा साइन गरे पनि अरु कलाकारको नाम खुलाइएको छैन । निर्माण टिमकाएक सदस्य अनुसार अनुसार फिल्मका प्रोड्युसरहरुले चलेकै हिरोइनहरु राख्न निरन्तर दबाब दिए पनि निर्देशक किरण विक बाँकी दुइ नयाँ कलाकारनै राख्न चाहेको बुझिन आएको छ । ‘प्रोड्युसरहरुले बाँकी दुइ हिरोइनको लागि चलेकै हिरोइनहरु संग कुरा गरि सक्नु भयो तर डिरेक्टरकोइक्षा बुटवल तिर बाटै लिउं भन्नेछ, त्यसकारण दुइ हिरोइनको नाम घोषणा गर्न पाइएको छैन’। बाँकी २ महिला कलाकारको लागि किरण बिक अबको १५ दिन बुटवलमा बस्ने बुझिन आएको छ ।

निर्माण टिम सदस्यका अनुसार डिरेक्टर बिक युनिक फेस खोजिराखेका छन । ‘धेरै नयाँ कलाकारले डिरेक्टरलाइ एप्रोच गरि राख्नु भएको छ तर डिरेक्टर सापलाइचित्त बुझ्ने गरि युनिक फेस आएको छैन होला’ ति सदस्यले हास्दै भने।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा पौडि खेल्ने क्रममा डुबेर दुई बालकको मृत्यु दशैंमा किन घुम्ने कर्णाली ? जित सुनिश्चित नदेखेपछि प्रचण्ड चितवन छाडेर गोरखा जाने ! जेलमा भएको दङ्गामा कम्तीमा पन्ध्रको मृत्यु जुवाको खालबाट वडाध्यक्ष सहित १९ जना पक्राउ बेपत्ता भएको ३८ दिनपछि वडा सदस्यको शव भेटियो कोरोना महामारीपछि पर्यटन क्षेत्रमा सुधार लुम्बिनीको बर्दियामा भ्यानको ठक्करबाट युवतीको मृत्यु दशैंमा धामीझाँक्रीद्वारा ब्रहमलुट, स्थानीय प्रशासन मौन प्रत्यक्षतर्फको उम्मेदवारी दर्ता २३ असोजमा घाँटीमा मासुको हड्डी अड्किएर ४५ वर्षीय पुरुषको मृत्यु पाल्पामा पञ्चबली लिएर मन्दिर हिँडेको जिप दुर्घटना : ४ जना घाइते, २ को अवस्था गम्भिर एसियन प्रोफेसनल अचिभमेन्ट अवार्ड दुवईमा सम्पन्न सिट बाँडफाट टुंगो लगाउन बैठक ३ बजे बस्ने दशैंमा रुकुमका बादी बस्तीलाई छैन कुनै रौनक दशैमा यसरी बनाउनुहोस मटन ग्रेभी, चिकेन रोस्ट र पनिर ग्रेभी खोला किनारमा गाडी राखेर नुहाउन गएका बाबुछोरा बेपत्ता न्यून आय भएका परिवारका लागि सरकारले दुई हजार घर निर्माण गर्ने उत्तर कोरियाद्वारा जापानतर्फ ब्यालेस्टिक क्षेप्यास्त्र प्रहार पत्रकार उपचार कोषमा ६० लाख, करोड लक्ष्य