१३ आश्विन २०७९, बिहीबार

Sep 29, 2022

बुटवल । नमस्ते नेपाल,रुपन्देहीको कार्यसमितिका सदस्यहरुका लागि आयोजित एक दिवसीय टीम बिल्डिङ्ग तालिम शनिवार तिलोत्तमामा सम्पन्न भयो । तालिममा नमस्ते नेपालका कार्यसमितिका सदस्यहरुको सार्थक सहभागिता रहेको थियो । तालिमको सहजकीरण गर्दै सामाजिक अभियन्ता दलबहादुर गुरुङले सामाजिक संस्थाहरुमा टीम बिल्डिङ्ग,यसका लागि आवश्यक तत्वहरु,टीम परिचालन एवम् गतिशीलता र वार्षिक कार्ययोजना निर्माण र कार्यान्वयनका सन्दर्भमा प्रकाश पारेका थिए । टीम बिल्डिङ्ग तालिमले संस्थामा क्रियाशील गराउन र दिशानिर्देश गर्न सजिलो हुने सहजकर्ता गुरुङले बताए ।

Advertisement

तालिममा नमस्ते नेपाल,रुपन्देहीका अध्यक्ष अर्जुन खरेलले आफ्नो संस्थाले युवाहरुको दायित्व वहन गरी अघि बढेको र त्यसका निम्ति आफ्नौ ज्ञान,सीप र क्षमताले जिल्लाकै नमूना संस्था बनाउने अभियानमा जुटिरहेको अवस्थामा टीम बिल्डिङ्ग तालिमले संस्था परिचालन र गतिशीलताका निम्ति थप मद्दत मिलेको बताए । आफूहरुमा काम गर्ने क्षमता,दक्षता भएपनि व्यवस्थित रुपमा सञ्चालन गर्ने र कार्ययोजनासहित अघि बढ्न सके संस्था बलियो र आत्मनिर्भर हुन सक्ने उल्लेख गरे ।

उक्त तालिममा नमस्ते नेपाल,रुपन्देहीकी शुभचिन्तक गीतारानी बलालले नमस्ते नेपाल युवाहरुको उत्कृष्ट संस्था रहेको र तिलोत्तलमा नगरपालिकाद्वारा पुरस्कृत संस्था समेत भएको हुँदा आगामी दिनमा उन्नत खालको संस्था बनाउनका निम्ति टिम बिल्डिङ्ग तालिमले सकारात्मक उत्प्रेरणा थप्ने बताइन् ।

तालिमबाट आफूहरुले नयाँ विषयवस्तुहरु सिक्ने अवसर प्राप्त गरेको र त्यसलाई नमस्ते नेपालमा प्रयोग गर्न प्रतिवद्ध रहेको संस्थाका उपाध्यक्ष मनीष भुसाल, सचिव निराजन खरेल,कोषाध्यक्ष सुशील सुवेदी,सदस्यहरु सोना पौडेल,जमुना क्षेत्री,सुबि लम्साल लगायतले बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कबीर अटो मोबाइल्सको चाड–पर्व अफर : ‘स्वदेशी उत्पादन प्रयोग गरौं, नगद सस्तोमा किनौं’ यु-१७ पुरुष फुटबल टिम घोषणा लुम्बिनीसम्मको धम्म यात्राले रामग्रामबासी हर्षित बुटल बजारको मुख्य समस्या पार्किङ, खस्किँदै ब्यापार बुटवलमा डेङ्गु संक्रमण बढ्दै गएपछि रगत अभाव रोक्न रक्तदान पैदल यात्राकाे सुरक्षा महानगरकाे जिम्मेवारी हो, फुटपाथ व्यापारीमाथि लचिलो हुँदैनौं: बालेन देउवाप्रति गोकुल बास्कोटाको कटाक्ष– सरकार चलाउन सिकाउनेलाई देउवाले उल्टै तोरीको फूल देखाई दिए नवौं राष्ट्रिय खेलकुदको समापनमा प्रमुख अतिथि बन्न प्रधानमन्त्री देउवालाई निम्तो प्रहरी सहायता कक्षकै अगाडि यात्रुको तानातान लुम्बिनीका विद्युतीय बस सूचारु, चाड पर्वको अवधिभर नि:शुल्क दसैं लागेसँगै हरेक दिन एक लाखले छाड्दैछन् काठमाडौं रामग्राम नगरपालिकाले सुरु गर्यो वडाबाटै सामाजिक सुरक्षा भत्ता वितरण दुई महिनामा ५११ केजी सुन नेपाल भित्रियो, साढे तीन अर्ब बढी रकम बाहिरियो आज कति छ सुनचाँदीको मूल्य ? गठबन्धनको भागबन्डा टुंगियो, कुन दलले कुन क्षेत्र पाए ? (सूचीसहित) त्रिभुवन विमानस्थल वरपर चङ्गा उडाए कारबाही हुने रेस्टुरेन्टमा आगलागी हुँदा कम्तीमा १७ जनाको मृत्यु एमाले सचिवालय बैठक बस्दै, उम्मेदवार टुंग्याउने चटारो दसैंको मुखमा चामल बिक्री बन्द भारतमा पनि आईफोन १४ उत्पादन सुरु