२० आश्विन २०७९, बिहीबार

Oct 6, 2022

बुटवल । नवलपरासीमा शान्ति समाजद्वारा बिरोध प्रदर्शन नवलपरासी पौष १० गते पश्चिम नवलपरासीमा मानव अधिकार तथा शान्ति समाज नवलपरासी जिल्ला शाखाले आज बर्तमान सरकारका प्रधानमन्त्री मन्त्रीले ससद विघटनका बिरुद्ध आज प्रदर्शन गरेको छ ।

Advertisement

मानव अधिकार तथा शान्ति समाजका बरिस्ठ उपसभापति गोबिन्द खनालले प्रधानमन्त्री ओलिले पार्टी भित्रको भागबन्डाको फोहोरी किचलो दबाउन तथा भ्रष्टाचारि छवि छल्न संबिधानको घाँटी निमोठेर अपराध गरेको बताए। कार्यक्रममा बोल्दै खनालले बर्तमान सरकारले प्रतिनिधि सभाको विघटन गरेर असबैधानिक काम गरेको र यसले लोकतन्त्रलाई खतरामा परेको बताए ।

अहिले प्रधानमन्त्री मन्त्रीले चालेको कदमले देश गम्भीर मोडमा पुगेको बताउदै उहाले जनताको मर्म अनुसारको काम नभएको बताए । मानव अधिकार तथा शान्ति समाजका केन्द्रिय सदस्य मोहन प्रसाद बि।क, सल्लाहकार माधव पाण्डे पत्रकार महासघ नवलपरासीका अध्यक्ष हरि शर्मा लगायतले बोल्दै देशले हालसम्म प्राप्त गरेका उपलब्धिहरु गुम्ने खतरा रहेको बताए।

मानव अधिकार तथा शान्ति समाजका जिल्ला अध्यक्ष सन्तोष अधिकारीको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रमको औचित्य प्रकाश न्यौपानेले गरेका थिए भने कार्यक्रमको संचालन सचीव गणेश न्यौपानेले गरेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सिराहामा जसपाका नेता कार्यकर्ताले दिए सामूहिक राजीनामा नारायणी नदीले सतर्कता पार गर्यो पाल्पा-गुल्मी सडक खुल्यो, लुम्बिनीका आधा दर्जन बढी सडक अवरुद्ध अष्टमीमा घरबाट निस्केका पाल्पाका २ युवाको दशैंमा शव फेला कसरी जुराइन्छ समुद्री आँधीको नाम ? आज पनि टीका लगाइँदै आजको मौसम: सुदूरपश्चिम, कर्णाली, लुम्बिनी र गण्डकी प्रदेशमा धेरै वर्षा हुने सन्दीप लामिछाने आज बिहान १० बजे काठमाडौँ आइपुग्ने रुपन्देहीकी युवा नेतृ २१ वर्षीया झरना चौधरीको दुर्घटनामा मृत्यु गुल्मीको मुसीकोटस्थित दरबार कोटको मेला (तस्वीरमा ) राम बन्न डराएका थिए प्रभास दशैं मनाउन मामाघर हिँडेका अर्घाखाँचीका १० वर्षीय समिरलाई खोलाले बगायो इन्टरनेट जडान गर्ने क्रममा २४ वर्षीय निलमको मृत्यु जीपको ठक्करबाट श्रीमानको मृत्यु, श्रीमती घाइते नेपाल थाइल्यान्डसंग पराजित तीन वर्षपछि टीका लगाउन पाउँदा कैदीबन्दी खुसी राष्ट्रपतिले लगाइदिइन् सर्वसाधारणलाई टीका आधुनिक घट्टले खुड्खुडीमा फेरियाे दैनिकी मिसाइल प्रक्षेपण असफल भएकोमा दक्षिण कोरियाले माग्यो माफी हिमपहिरोमा परी चार जनाको मृत्यु