११ आश्विन २०७९, मंगलवार

Sep 27, 2022

बुटवल । बुटवल– ९ मिलनचोक तिनकुने स्थित हरियो तरकारीले कोरोना महामारीपछि ग्राहकका लागि नयाँ योजना ल्याएको छ । कोभिड–१९ ले बनाएको जटिल अवस्था तथा उपभोक्ताको जनजीवनमा परेका समस्यालाई मध्यनगर गरी तरकारी र फलफूलमा १० प्रतिशत छुटको व्यवस्था गरेको सञ्चालक लक्ष्मण शर्माले बताए ।

‘अहिले कोरोना महामारीको अवस्था पहिला भन्दा केही कम भएतापनि लामो समयसम्मको बन्दाबन्दीका कारण आर्थिक क्रियाकलाप पूर्ण रुपमा सञ्चालन आएका छैन सञ्चालक शर्माले अघि भने,यो महिना भरी सबै अर्गानिक तरकारी र फलफूलमा १० प्रतिशतको छुटको व्यवस्था गरिएको छ ।’ हरियो तरकारीले फोन/इन्टरनेटको भरमा तरकारी घर–घरमा डेलिभरी समेत गर्दै आएको छ ।

यूरोपियन देशबाट कन्सट्रक्शन इञ्जिनियर अध्ययन गरी ५ वर्षपछि नेपाल फर्केका शर्माले २ वर्ष अघि ‘हरियो तरकारी’ नामक तरकारी पसल सञ्चालन गरेका हुन्। करिब ३ करोडमा आधुनिक प्रविधि र फरक ढङ्गबाट उनले शहरबासीलाई ताजा र स्वस्थ तरकारी प्रदान गर्ने प्रयास गरेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रोजगार र समृद्धिका लागि पर्यटन रोटरी डाउनटाउनको डेगु रोकथाम र सचेतना अभियान समानुपातिक बन्दसूचीमा भएका त्रुटिहरु परिमार्जन गरिनेछ : कांग्रेस कार्यकाल सकिँयाे तर सरकारी सम्पतिमाथिकाे सांसदकाे रजाँई अझै सकिएन नेप्सेमा १५ अंकको वृद्धि बसको ठक्करबाट २१ महिने बालकको मृत्यु डेंगु बिरामीको संख्या साढे २५ हजार नाघ्यो, हालसम्म ३२ जनाको मृत्यु निर्वाचन आचारसंहिता बुधबारदेखि लागू हुने सिलौटाले छातीमा प्रहार गरी श्रीमतीको हत्या वैकल्पिक राजनीतिक बारेको बहस ! आबेको अन्त्येष्टिअघि हजारौँ प्रदर्शनकारी विरोधमा उत्रिए अमेरिकी सहायकमन्त्री एलिजाबेथ भोलि नेपाल आउँदै लुम्बिनी प्रदेशमा पर्यटन प्रर्वद्धनका आधारहरु तीन घण्टादेखि बालुवाटारमा गठबन्धनको बैठक, सिट बाँडफाँट टुंग्याउने प्रयास दक्षिण कोरियाको असैनिकृत क्षेत्रको भ्रमण गर्दै ह्यारिस आश्रममै दशैँ राष्ट्रसंघमा परराष्ट्र सचिवले राखे युक्रेन, अफगानिस्तान, म्यानमार, लिबिया, सिरिया, प्यालेस्टाइन र यमनका विषयमा नेपालको स्पष्ट धारणा हरिकृष्ण कार्की बने कामु प्रधानन्यायाधीश ट्रयाक्टरबाट खसेर एकको मृत्यु मनास्लु हिमपहिराेः एक जनाको मृत्यु, १० को सकुशल उद्धार