ताजा अपडेट »

टी–१० लिगमा बुटवलका कुशल छनोट

विहीबार, ०९ पुस २०७७, १३ : १४
2 Shares

बुटवल । नेपाली राष्ट्रिय टोलीका तीन खेलाडी टी–१० लिगका लागि छनोट भएका छन् । बुधबार राती सम्पन्न ड्राफ्टमा अलराउन्डर करण केसी, सोमपाल कामी र कुशल मल्ललाई तीन फरक फरक फ्रेन्चाइज टोलीले अनुबन्ध गरेका छन् । कुशल र करन विदेशी लिग खेल्न छनोट भएको यो पहिलो पटक हो। मल्ल बुटवल देवीनगरका हुन् । खेल युएईमा जनवरी २८ देखि सुरु हुने छ ।

एउटै विदेशी लिगमा तीन नेपाली खेलाडी छनोट भएको यो पहिलो पटक हो। यसअघि गतसंस्करणको ग्लोबल टी–२० लिग क्यानडामा सोमपाल कामी र सन्दीप लामिछाने र गतसंस्करणको टी–१० लिगमा पारस खड्का र लामिछाने छनोट भएका थिए। सोमपाललाई मराठा अरबियन्सले, करन केसीलाई पुने डेभिल्स र कुशल मल्ललाई अबुधाबीले आफ्नो टोलीमा अनुबन्ध गरेका छन्। सन्दीप बीबीएलमा व्यस्त हुने भएकाले उनी अनुबन्ध भएका छैनन् ।पारसलाई भने अबुधाबीले खेलाडीको रुपमा नभइ मेन्टरका रुपमा अनुबन्ध गरेको छ।

ग्लोबल आवाज
लेखकको बारेमा
ग्लोबल आवाज
ग्लोबल आवाज लुम्बिनी प्रदेशबाट प्रकाशित लोकप्रिय अनलाइन पत्रिका हो ।