१६ माघ २०७९, सोमबार

Jan 30, 2023

बुटवल । लायन्स क्लब अफ बुटवल सिद्धबाबाले भृकुटी सिद्धबाबा दुर्गाभवानी शिवकुमारी सैजु वृद्धाश्रमलाई सरसफाइका सामान तथा डस्टबिन वितरण गरेको छ ।

मंगलबार एक कार्यक्रमका बीच लायन्स ३ सय २५ बि २ का पिडिजि एमजेएफ महेन्द्र नारायण श्रेष्ठ, क्लबका पुर्बअध्यक्ष तथा इभ्यालेसन टीमका राधिका भुसाल, पार्बती ज्ञवाली, सस्थापक अध्यक्ष कोपिला रसाइली, रिजन चेयरपर्सन सीता भट्टराई, पुर्ब अध्यक्ष अनामिका घिमिरे, आईपिपि लक्ष्मी अधिकारीले आश्रमका अध्यक्ष महेश्वर प्रसाद श्रेष्ठलाई क्लिनर, हार्पिक, साबुन, सर्फ, डेटोल, टिस्यु पेपर, लुगाधुने साबुन, फिनेल लगायत सामग्री हस्तान्तरण गरेका हुन ।

कोभिड १९ का बीच स्वस्थ्य सुरक्षा महत्वपुर्ण भएको भन्दै आश्रमलाई क्लबबाट थोरै भएपनि सहयोग गरिएको क्लबका अध्यक्ष तुल्सा न्यौपाने सिंहले बताइन । क्लबका सचिव सुमन पछाइ, संयोजक बिष्णु बोहराले कोभिड १९ का कारण वार्षिक कार्ययोजना अनुसार कार्यक्रम गर्न नसकिएको भएपनि समयसन्दर्भमा विविध रचनात्मक कामहरु गरिएको बताए । आश्रममा हाल ७ जना वृद्धवृद्घाहरु आश्रित छन ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा कारागारमा रहेकी महिलामाथि करणी आरोपमा एक पक्राउ अश्लील भिडियो बनाई महिलाकाे चरित्रहत्या गर्ने पक्राउ सेयर बजार ४१ अंकले घट्यो माओवादी स्थायी समिति बैठक बुधबार, गृहमन्त्रीबारे छलफल हुने कर्नाटक कन्सर्टमा कैलाश खेरमाथि आक्रमण चन्दा आतंक गर्ने जनतान्त्रिक मुक्ति मोर्चाका संयोजकसहित ४ जना कपिलवस्तुमा पक्राउ नेपाली सिनेमा फेस्ट २०२३ मा अनुमतिविना महापुरुष समावेश गरेपछि षट्कोण आर्ट्सको आपत्ति फागुन २५ मा राष्ट्रपतिको निर्वाचन लाफा बी लेबल भलिबलको उपाधी न्यू होराईजनललाई, आयोजक दोस्रो राष्ट्रिय सहमतिको स्वप्निल राजनीति भोटेकोशीको बगाममा टेलिकमको टावर, पहिलोपटक फोन र इन्टरनेटको सेवा अभियुक्त लक्ष्मी महतो कोइरीको बचाउमा उत्रियो एमाले र कोइरी समाज अमेरिकी उपविदेश मन्त्रीले भेटिन् प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई बुटवलको बुद्धनगरदेखि नहरपूर जोड्ने सडक निर्माणको काम शुरु सुकुम्बासी बस्ती हटाउन मेयर बालेनले मागे प्रधानमन्त्रीसँग सहयोग सहिदहरूको सपना पूरा गर्न सबै एकजुट होऔँ : प्रधानमन्त्री पेट्रोल छर्केर आगो लगाउँदा श्रीमती गम्भीर घाइते, छोराको मृत्यु सूचनाको हकसम्बन्धी विषयमा प्रधानमन्त्रीले छलफल गर्दै बन्दीपुर क्षेत्रका होर्डिङबोर्ड हटाइँदै कार र ट्याक्सी ठोक्किँदा दुई जनाको मृत्यु