१७ माघ २०७९, मंगलवार

Jan 31, 2023

बुटवल । लुम्बिनी प्रदेशमै पहिलो पटक एकैथलोमा सबै बैंकहरुको एटिएम सेवा सञ्चालन हुने भएको छ । वुटवल मिलनचोक स्थित वुटवल सिटि सेन्टर भित्र यू.पि. लिङ्कस प्रा.लिले एटिएम सेन्टर (लाउन्ज) सञ्चालन गर्ने भएको हो ।

संघीय राजधानी काण्ठमाडौं र पोखरापछि उपत्यका वाहिर बुटवलमा यो सुविधा शुरु हुन लागेको प्रालिका सञ्चालक जागृत पहाडीले बताए । यो सेवाले उपभोक्ताहरुले बैंकिङ कारोबारका लागि अन्यत्र भौतारिनुपर्ने र बैंकको लामो लाईनमा बस्नुपर्ने समस्याबाट छुटकारा पाउने उनले बताए ।

१० वटा बैंकको एटिएम सेवा सिटि सेन्टरमा सञ्चालन गरिने पहाडीले बताए । उनले अहिले संरचना निर्माण भइरहेको बताउदै चैतसम्मा सेवा शुभारम्भ हुने बताए । बुटवल सिटि सेन्टर अत्याधुनिक रुपमा सञ्चालनमा आउदैछ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा कारागारमा रहेकी महिलामाथि करणी आरोपमा एक पक्राउ अश्लील भिडियो बनाई महिलाकाे चरित्रहत्या गर्ने पक्राउ सेयर बजार ४१ अंकले घट्यो माओवादी स्थायी समिति बैठक बुधबार, गृहमन्त्रीबारे छलफल हुने कर्नाटक कन्सर्टमा कैलाश खेरमाथि आक्रमण चन्दा आतंक गर्ने जनतान्त्रिक मुक्ति मोर्चाका संयोजकसहित ४ जना कपिलवस्तुमा पक्राउ नेपाली सिनेमा फेस्ट २०२३ मा अनुमतिविना महापुरुष समावेश गरेपछि षट्कोण आर्ट्सको आपत्ति फागुन २५ मा राष्ट्रपतिको निर्वाचन लाफा बी लेबल भलिबलको उपाधी न्यू होराईजनललाई, आयोजक दोस्रो राष्ट्रिय सहमतिको स्वप्निल राजनीति भोटेकोशीको बगाममा टेलिकमको टावर, पहिलोपटक फोन र इन्टरनेटको सेवा अभियुक्त लक्ष्मी महतो कोइरीको बचाउमा उत्रियो एमाले र कोइरी समाज अमेरिकी उपविदेश मन्त्रीले भेटिन् प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई बुटवलको बुद्धनगरदेखि नहरपूर जोड्ने सडक निर्माणको काम शुरु सुकुम्बासी बस्ती हटाउन मेयर बालेनले मागे प्रधानमन्त्रीसँग सहयोग सहिदहरूको सपना पूरा गर्न सबै एकजुट होऔँ : प्रधानमन्त्री पेट्रोल छर्केर आगो लगाउँदा श्रीमती गम्भीर घाइते, छोराको मृत्यु सूचनाको हकसम्बन्धी विषयमा प्रधानमन्त्रीले छलफल गर्दै बन्दीपुर क्षेत्रका होर्डिङबोर्ड हटाइँदै कार र ट्याक्सी ठोक्किँदा दुई जनाको मृत्यु