१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

बुटवल । महिला उद्यमीहरुले सञ्चालन गरेका उद्यमहरुलाई प्रोत्साहन र पृष्ठपोषण दिनका निम्ति बुटवल उपमहानगरपालिकाकी उपप्रमुख गोमादेवी आचार्य बुटवल वडा नं. १३ मा रहेका उद्यमहरुमा सोमवार पुगेकी छन् ।

Advertisement

सीता खनालसहित चारजना महिला दिदीबहिनीहरुले सञ्चालन गरेको पुष्प तथा तरकारी खेती,जमुना सुवेदी पोखरेल लगायत आठजनाद्वारा सञ्चालित भिजन कन्ये च्याउ पकेट कार्यक्रम र उनै सुवेदीद्वारा सञ्चालित शौर्य गार्मेन्टमा पुगेर सञ्चालकहरुले गरेको उद्यम,उनीहरुको प्रगतिमा आवश्यक प्रोत्साहन र पृष्ठपोषण प्रदान गर्दै उपप्रमुख गोमादेवी आचार्यले महिलाहरु आफ्नै खुट्टामा उद्यम गरेर उभिन सक्षम भइसकेको बताइन् ।

साथै उनले अवसर र आवश्यकताले नै महिलाहरु उद्यमी बन्न सक्ने र त्यसका लागि आवश्यक आर्थिक एवम् नैतिक सहयोग गर्न आफू तयार रहेको समेत बताइन् ।उत्पादनलाई बजारीकरण गर्न,प्रविधिमैत्री हुन र आम्दानीमुखी कार्यक्रमहरुसँग जोड्न महिला उद्यमीहरुसँग उपप्रमुख महिला उद्यमशीलता विकास समिति तयार रहेको बताइन् ।

कार्यक्रममा स्थानीय जनप्रतिनिधि सरस्वती नेपाली,सामाजिक उद्यमी दलबहादुर गुरुङ,बुटवल उपमहानगरपालिकाका कर्मचारी रामप्रसाद पन्थी लगायले महिलाहरुले सञ्चालन गरेका उद्यमहरु हेरी सकेपछि उनीहरुलाई थप सफलताका निम्ति शुभकामना व्यक्त गरेका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा सर्वोच्चको फैसलालाई स्वीकार्दै रविले भने : म अनागरिक भए ठेकेदारको ढिला सुस्ती विरुद्ध सोच्नै पर्ने भयो : गोकर्ण बिष्ट रवि लामिछानेको सांसद पद खारेज लमजुङमा बालबालिकाले विद्यालयमै च्याउ उत्पादन गरे राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने माओवादीको निर्णय बुटवलको इन्टलेक्चुअल स्कुलमा खेलकुदको पुरस्कार वितरण बुटवलमा अक्सिजन सुविधासहितका दुई स्वास्थ्य केन्द्रको निर्माण शुरु निर्वाचन समिक्षा प्रतिवेदन बुझाउन कांग्रेस रुपन्देहीको परिपत्र सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा बढाइयो रवि लामिछानेको नागरिकता विवाद- न्यायाधीशहरु फैसलाको तयारीमा जुटे केपी ओली कप फुटबल प्रतियोगिता हुने, विजेताले १० लाख रुपैयाँ पाउने लुम्बिनी प्रदेशका ४ सहित १६ जिल्लामा कुष्ठरोगीहरुको संख्या उच्च बेलहिया माविमा आधुनिक बाल कक्षा अनिवार्य मार्जिन र आयातमा प्रतिबन्ध लगाउँदा राजश्व संकलनमा असर दिप बोर्डिङमा खाना महोत्सब पर्दामा फर्कंदै मुन्नाभाइ र सर्किटको जोडी नरेन्द्र मोदीलाई ग्रेटर नेपालको ज्ञापनपत्र- गुन्जी नेपालको हो, गतिविधि अन्त्य गर्नू रवि लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा बहस सकियो पठानले राखेका यी १० रेकर्ड