२३ असार २०७९, बिहीबार

Jul 7, 2022


Advertisement

बैशाख १२,
बुटवल । नेपाल टे«ड युनियन कांग्रेस प्रदेश ५ ले बुटवलमा मजदुर दिवशका अवसरमा वैशाख १८ गते आयोजना गरेको बृहत र्याली प्रर्दशन तथा सभा स्थगित भएको छ ।पार्टीका नेता रामकृष्ण ताम्रकारको निधन भएकोले रुपन्देही जिल्लामा मजदुर दिवशको अवसरमा आयोजना गरिएका सबै कार्यक्रम स्थगित भएको ट्रेड युनियनले जनाएको छ ।

प्रदेश ५ का उपाध्यक्ष कृष्ण वेल्वासेको अध्यक्षतमा र नेपाल राष्ट्रिय श्रमिक सम्वन्ध सघ काउनका केन्द्रिय अध्यक्ष जेवी गुरुङको प्रम्ख आतिथ्यतामा आकस्मिक बैठक बसी कार्यक्रमहरु स्थगित गरिएको हो । चर्चामा आएको समाजिक सुरक्षा कोष लगायतका विषयमा व्यापक बहस तथा बृहत शक्ति प्रदर्शन सहितको कार्यक्रमको तयारी गरिरहेका बेला भएको दुःखद घटनाले आफूहरु स्तबध भएको बैठकपछि जारी विज्ञप्तीमा उल्लेख छ । नेपाली कांग्रेसको भातृ तथा शुभेच्छुक संघ संस्थाहरुले पनि रुपन्देहीमा अन्य कार्यक्रम नगर्ने निर्णय भएकाले मजदुर दिवशको अवसरमा कार्यक्रम गर्न नसकिएकोमा दुःख समेत व्यक्त गरिएको छ ।


सो अवसरमा केन्द्रिय अध्यक्ष गुरुङले रुपन्देही वाहेक अन्य जिल्लामा भने कार्यक्रमहरु यथावत नै रहेको बताए । वैठकमा व्यटिसियन सघका केन्द्रिय उपाध्यक्ष शान्ता शर्मा, प्रदेश सदस्य केशरी पाण्डे, व्यटिसियन संघका प्रदेश अध्यक्ष विष्णु थापा, सिता अर्याल, सफातुल्ला रजा, रविन्द्र यादव, आत्मसिंह घर्तिदगायतको सहभागिता रहेको थियो । वैठकले नेता ताम्रकारको निधनप्रति गहिरो दुख व्यक्ति गदै शोक सन्तब्ध परिवारमा समवेदना प्रकट गरेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा भोलिदेखि सुरु हुँदै प्रदेश स्तरीय राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड कपिलवस्तुमा करेन्ट लागेर २२ वर्षीय तेलीको मृत्यु प्रहरी समायोजन ऐन कार्यान्वयन नभए आन्दोलनमा उत्रिने ६ वटा प्रदेशको चेतावनी माओवादीको पोलिट्ब्यूरो १५६ सदस्यीय, ३१ वैकल्पिक सदस्य थप उपराष्ट्रपतिले भारतीय राजदूतसँग भने– नेपाल, भारत र चीनबीच त्रीपक्षीय सहकार्य गर्नुपर्छ एम्बुलेन्स दुर्घटना हुँदा तीन महिने शिशुको मृत्यु मिस्टर एण्ड मिस नवलपरासीको उपाधि रवि र श्रुतिलाई लुम्बिनीको दाङमै उत्पादन हुन्छ डिएपी मल माओवादी पोलिटव्युरो १२५ सदस्यीय, प्रचण्डको परिवारबाट चार जना (नामसहित) नेप्से १६ अंकले घट्यो माओवादी केन्द्रको माग- एसपीपीमा सहभागी नहुने पत्र अविलम्ब अमेरिकालाई पठाइयोस् कारागारमा क्षमताभन्दा तीन गुना बढी कैदीबन्दी, सुत्न र शौचालय जान समस्या प्रचण्डको प्रतिवेदन केन्द्रीय समितिबाट सर्वसम्मतिले पारित स्कुल बस दुर्घटना हुँदा ८ जना घाइते बुढीगंगाको मतदान केन्द्रमा तनाव, प्रहरीद्वारा हवाइ फायर तिनाउ करिडोरमा काम गर्ने एक मजदुर बुटवलको देविनगरमा मृत फेला आधारभुत विद्यालय : कोठा एक, कक्षा चार रुपन्देहीमा अवैध रूपमा ल्याउँदै गरेको सुनसहित भारतीय पक्राउ १५ वर्षीया किशोरी बलात्कृत पदाधिकारी आजै टुंगिन्छः वर्षमान पुन