२० माघ २०७९, शुक्रबार

Feb 3, 2023

बैशाख ९,

Advertisement

काठमाण्डौ । भारतमा आयोजना हुने गरेका विभिन्न रियालिटी शोहरुमा धेरे नेपालीहरु सहभागी हुने गरेका छन् । त्यस्ता धेरै उदाहरणहरु पनि छन्, जसले भारतीय प्रतिस्पर्धीहरुलाई पछि पार्दै उपाधि जितेका छन् । प्रशान्त तामाङ, तेरिया मगर, सुशान्त खत्री यसका उदाहरणहरु हुन् । 

अहिले फेरि नेपालका २ बालक आयुष केसी र प्रितम आचार्य चर्चामा छन् । भारतको चर्चित रियालिटी शो ‘सारेगमप लिटल च्याम्प’ मा सहभागी हुन पुगेका केसी र आचार्यका हरेक प्रस्तुतिले शो का निर्णायकलाई चकित बनाउने गरेको छ । उनीहरु दुबैलाई उपाधिको मुख्य दाबेदारका रुपमा समेत हेर्ने गरिएको छ । केही समयअघि मात्र प्रितम आचार्यको अडिसन प्रस्तुति देखेर बलिउड सेलिब्रेटीहरुले सामाजिक सञ्जाल ट्विटरमा प्रितमको प्रशंसा गरेका थिए । बलिउडका चर्चित सेलिब्रटी सुनिल शेट्टी, रितेश देशमुख र अर्जुन कपूरको ट्वीट्मा प्रितम आचार्य छाइसकेका छन् । ‘सारेगमप लिटल च्याम्प’ मा पाहुना बनेर आएका माधुरी दीक्षित, अनिल कपूर, अजय देवगन, ज्याकी श्रफ, आलिया भट्टजस्ता बलिउड स्टारले प्रितमको खुलेर प्रशंसा गरेका छन् । यो सिजनमा निर्णायकको भूमिका निभाइरहेका गायक शान, संगीत निर्देशक अमाल मल्लिक र चर्चित गायिका ऋचा शर्माले प्रितम र आयुषको गायकीलाई खुलेर समर्थन गर्दै आएका छन् । ग्राण्ड जुरीले पनि उनीहरुको अधिकांश प्रस्तुतिलाई शतप्रतिशत नम्बर दिने गरेको छ ।

गएको हप्ताको कार्यक्रममा उदितनारायण झा पाहुनाका रुपमा उपस्थित भएका थिए । प्रितमले झा ले नै गाएको ‘जादू तेरी नजर’ बोलको गीत गाएका थिए । प्रितमको प्रस्तुतिको देखेर झाले खुलेर प्रसंशा गरेका थिए । उनले प्रितमलाई आफैंसँग तुलना गर्दै बाल्यकालमा आफ्नो गायन कौशलसँग मिल्दोजुल्दो भएको प्रतिक्रिया  दिए । अर्का नेपाली प्रतिस्पर्धी आयुष केसीले पनि दमदार प्रस्तुति दिए । उनले ‘कुछ कुछ होता है’ बोलको गीत गाएका थिए । केसीको प्रस्तुति पश्चात गायक झा ले आयुष र प्रितम दुबैलाई संकेत गर्दै भने, ‘दुवै मिलेर ब्यान्ड बजाउने भयौ जस्तो छ ।’

सिन्धुपाल्चोक घर भएका १२ वर्षीय आयुष केसी भक्तपुर बस्दै आएका छन् । यस्तै ११ वर्षीय प्रितम इटहरीका स्थायी बासिन्दा हुन् । नेपालमा दुई वर्षअगाडि आयोजना भएको पहिलो राष्ट्रव्यापी बालगायन कार्यक्रम ‘सुरशाला जुनियर आइडल’ मा आयुष प्रथम भएका थिए । सारेगमपले पहिलो चरणमा सुरशाला म्युजिक एकेडेमीमार्फत भिडियोबाट अडिसन लिएको थियो । सारेगमप लिटल च्याम्पमा अडिसन दिन आयुष र प्रितमसँगै अरु ८ जना नेपाली बालबालिका पनि गएका थिए । तर अडिसनमा २ जना मात्र छनौट हुन सफल भए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

एभरेष्ट बैंक र सिद्धार्थनगर सिटी अस्पताल बीच सम्झौता रास्वपाको २ दिने अल्टिमेटम, गृहमन्त्री नपाए सरकारबाट बाहिरिने आगजनी मुद्दामा पक्राउ परेका अरुणकुमारलाई रिहा गर्न २४ घण्टे अल्टिमेटम रवि लामिछाने बारे! मिलीजुलीले तिनाउमा दियो सहकारी शिक्षा नेपाल प्रहरीमा ९५ जना एसपीको सरुवा रास्वपाले समर्थन फिर्ता लिँदैन, सत्ता समीकरण यथावत रहन्छ : प्रधानमन्त्री चाइनिज पेस्तोल र ६ राउण्ड गोलीसहित दुई जना पक्राउ एक बालिका र युवतीलाई बलात्कार गरेको आरोपमा दुईजना पक्राउ रविलाई फेरि गृहमन्त्री बनाउनुपर्ने माग गर्दै जुम्लामा एक जनाले गरे आत्मदाह प्रयास सेयर बजार २२.१२ अंकले घट्याे बालविवाह राेक्न मर्चवारीमा बिमा कार्यक्रम सांसद अरुणकुमार चौधरी पक्राउ कालिन्चोक दर्शनको आईपीओ बाँडफाँट रारा आउने पर्यटक चालिस प्रतिशतले घटे रास्वपाको केन्द्रीय समिति र संसदीय दलको संयुक्त बैठक आह्वान एकीकृत समाजवादीको बैठकमा घनश्याम भुसाल तिलोत्तमाको भूपु सैनिक आधारभुत विद्यालयमा चित्रकला प्रतियोगिता मेरो मौनता आजसम्मका लागि मात्रै हो, म अभिमन्यु होइन : रवि लामिछाने बलिउडको फ्लप कमब्याक