१८ मंसिर २०७९, आईतवार

Dec 4, 2022

परासी । पश्चिम नवलपरासी प्रहरी प्रमुख एसपी अजय केसिको निर्देशनमा चाड पर्वका लागि विशेष सतकर्ता अपनाइने भएको छ । तिहार नजिँकदै गर्दा हुन सकने अप्रिय घटना तथा अपराधीक क्रियाकलाप नियन्त्रण गर्न र तस्करी न्यूनीकरण गर्नका निमित्त समेत पश्चिम नवलपरासीमा व्यापक प्रहरी परिचालन गरिनुको साथै प्रहरीले विशेष सतकर्ता बढाएको हो। त्यसैगरि एसपी केसीकै विशेष निर्देशनमा प्रहरीले आज भारतीय सिमावर्ती एरियाबाट करिब ५ लाख ७४ हजार ८ सय ७४ मुल्य बराबरको विभिन्न अवैध मालसामान बरामद गरेको छ ।

Advertisement

दिउँसो १५ः३० बजेको समयमा भारतबाट नेपालतर्फ भन्सार छली अवैध रुपमा ल्याउदै गरेको करिब ५१ हजार ७ सय ६० मूूल्य बराबरको सेन्डो भेष्ट ठूलो २५० थान, सेण्डो भेष्ट सानो १२० थान अमुल कट्टु १०८ थान र ट्राउजर ९६ थान लगाएतका सामान जिल्ला प्रहरी कार्यालयबाट खटिएको प्रहरी टोलीले रामग्राम नगरपालिका वडा नं. ४ वाइपासबाट बरामद गरेको छ । उक्त सामान मोटरसाईकलमा राखि ल्याउदै गर्दा प्रहरी टोलीलाइदेखि सामान फाली मोटरसाईकल लिई मानिस भागेका थिए ।

त्यसैगरी दिउँसो १६ः५० बजेको समयमा भारतबाट नेपालतर्फ भन्सार छली अवैध रुपमा ल्याउँदै गरेको करिब ५ लाख २३ हजार १ सय १४ मूूल्य बराबरको टावेल (झाडन) १० पिस, सल १० पिस , सुट १० पिस, उलन सुट २० सेट, गाडीको बिभिन्न पार्टपूर्जाहरु, थान कपडा २७ रोल (जेन्स सर्ट) ५०६ मिटर, सुट २४ पिस, साडी ५ पिस लु ३६ प ६४९३ नं. को १५० ccको पल्सर मो.सा. , लु २ प ७५३० नं. को हिरो होण्डा मो.सा. र UP 56 AB 4581नं. को भारतीय प्लाटिना मो.सा लगाएतका सामान सिमा प्रहरी चौकी महेशपुरबाट खटिएको प्रहरी टोलीले सरावल गा.पा. वडा नं. ७ बुलन्दपुरबाट बरामद गरेको छ ।

उक्त सामान मोटरसाइकलमा राखी ल्याउँदै गर्दा प्रहरी टोलीलाइदेखि ३ वटा मोटरसाइकल र सामान छोडी मानिस भागेका थिए । बरामद गरिएका सम्पूर्ण सामान तथा नियन्यत्रणमा लिइएका उल्लेखित ३ वटा मोटरसाइकल समेत आजै आवश्यक कारवाहीको लागि महेशपुर भन्सार कार्यालय बुझाइएको नेपाल प्रहरी नायब उपरीक्षक डिएसपी राजु लामाले बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रुपन्देही-५ को कञ्चनमा सांसद बासुदेव घिमिरेको सम्पर्क कार्यालय बुटवलको कालिका क्याम्पसमा वार्षिकोत्सबको अवसरमा सप्ताहव्यापी कार्यक्रम तिलोत्तमाको विद्युत प्राधिकरण नयाँ मिल वितरण केन्द्रको नयाँ भवनबाट सेवा शुभारम्भ अनलाइन सञ्चार माध्यमको संख्या ३ हजार ७०३, सूचीकरण अद्यावधिक गर्न काउन्सिलको सूचना भैरहवामा अन्तर–विद्यालय क्रिकेट प्रतियोगिता सुरु रुपन्देहीमा घर बनाईदिने प्रलोभनमा लाखौँ ठगि गरी फरार प्रतिनिधिसभाका १६५ मध्ये १६४ स्थानको परिणाम सार्वजनिक राजधानी तत्काल दाङ नसार्न एमालेबाट निर्वाचित रुपन्देहीका ४ सांसदको माग सुकुम्बासी व्यवस्थापनबारे अध्ययन गर्न समिति गठन कहिले हुन्छ निर्वाचन आचारसंहिता फुकुवा ? बुटवलमा बसको ठक्करबाट १५ महिनाका बालकको मृत्यु विश्वका आधा प्रजातान्त्रिक देश पतनमाः अध्ययन जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा एक जना पक्राउ घाँटी रेटेर महिलाको हत्या गरेको आरोपमा प्रहरी जवान पक्राउ कांग्रेस प्रवक्ता महत किन भेट्दैछन् नेताहरूलाई ? कम्युनिस्टविनै बहुमतको सरकार बन्छ ? यस्तो छ सम्भावना बुटवलबाट मुख्यमन्त्रीले मन्त्रालय दाङ सार्न थालेपछि दलहरुको बिरोध कोलम्बियामा सरकार र विद्रोही समूहबीच वार्ताः सहमतिनजिक पुगेको राष्ट्रपतिको भनाई दोलखा प्रदेश सभा (ख)मा एमालेका केसी विजयी शुभकामनासहित धनराजलाई पद्माको सुझाब : ‘आगामी दिनमा तपाईबाट लोकतन्त्र अपहरित नहोस्’