१८ मंसिर २०७९, आईतवार

Dec 4, 2022

बुटवल । अर्घाखाँची सिमेन्ट प्रालिले विभिन्न ठाउँमा ७० हजार बढी मास्क वितरण गरेको छ । विश्वव्यापी कोरोना महामारीबाट सुरक्षित हुनका लागि भन्दै प्रा.लिले विभिन्न सरकारी कार्यालय, सार्वजनिक स्थल तथा सुरक्षाकर्मी लगायतलाई केएन-९५ मास्क वितरण गरेको हो ।

प्रालिका बजार व्यस्थापक निलकण्ठ खनालका अनुसार कम्पनीले गत असोज २८ गतेदेखि सोमबारसम्म रुपन्देही, कपिलस्तु, पाल्पा, अर्घाखाँची तथा नवलपरासी लगायतका जिल्लाहरुमा अवस्थित प्रहरी कार्यालय, सरकारी कार्याल, तथा सार्वजनिक स्थलहरुमा सर्वसाधरणहरुलाई समेत मास्क वितरण गरेको हो । आगामी दिनहरुमा समेत निःशुल्क मास्क वितरणको कार्यक्रमलाई जारी राख्ने खनालले बताए ।

संक्रामक अवस्थामा जनस्वास्थ्यको लागि केही टेवा पुग्ने हुँदा सामाजिक उत्तरदायित्व अन्तर्गत कम्पनीले मास्क लगाएतका स्वास्थ्य सामग्री सहयोग गर्दै आएको र यसलाई अभियानका रुपमा निरन्तरता दिइने कम्पनीका महाप्रबन्धक उद्धब बहादुर कार्कीले जानकारी गराए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भूमि आयोगको सूचनापछि काठमाण्डौंमा थप आक्रामक बन्दै उपत्यका विकास प्राधिकरण नेत्रहीन टी-२० विश्वकपमा नेपाल, टोली आज भारत प्रस्थान हुँदै ठूला तीन दल खुम्चिदा नयाँ दुई दलको भयो उदय पहाडी क्षेत्रमा बदलीको सम्भावना सजिलो सहकारीको छैटौं अधिवेशन, अध्यक्षमा पुनः पोख्रेल बुटवल तथा सैनामैनाका यी स्थानमा आइतबार विद्युत अनियमित हुने (सूचनासहित) देवदहकी दिपा मृगौला रोगले पीडित, सहयोगका लागि परिवारको अपिल दाङमा चार महिनामै थपिए करिब तीन सय उद्योग, ६१ करोड बढीको पूँजी लगानी भैरहवामा मंसिर १८ देखि अन्तर विद्यालय टि-२० क्रिकेट अमरज्योतीको १४ औं वार्षिक साधारणसभा तिलोत्तमाको मेलामा दर्शकको चाप बढ्दै, शनिबार मात्रै ५० हजारले अवलोकन गरेको दाबी ‘परदेशको पसिनाको उचित प्रतिफल निकाल्न राज्यको ध्यान जानुपर्छ’ बुद्ध सामुदायिक टेलिभिजनको अध्यक्षमा पुनः ओम ज्ञवाली डुब्न थालेपछि रुपन्देहीका सहकारीहरु एक ठाउँमा, संकट टर्नेमा अभियान्ताहरुकै आशंका कमल थापाको पार्टीलाई समानुपातिकतर्फ कुन प्रदेशमा कति मत ? सरकार गठनबारे सबै विकल्पमा खुला राख्ने माओवादीको निर्णय विवाहमा रक्सी पिएर फर्किदा लडेर ४७ वर्षीय देव रावतको मृत्यु यस वर्ष नेपालको रेमिट्यान्स साढे आठ अर्ब अमेरिकी डलर पुग्न सक्छ : विश्व बैंक समानुपातिकतर्फ कुन दलले कति मत पाए ? कालिकाको कायापलट : उच्च शिक्षा सुरु गरेको ९ वर्षमै उत्कृष्ट बन्न सफल