१० मंसिर २०७९, शनिबार

Nov 26, 2022

रूपन्देही । रुपन्देहीको सियारी गाउँपालिकाले अति विपन्न परिवारलाई ११ घर हस्तान्तरण गरेको छ । सियारी आवास निर्माण कार्यक्रम अन्तर्गत ११ वटा घर निर्माण गरि गाउँपालिकामा रहेका अति विपन्न ११ परिवारलाई घर हस्तान्तरण गरिएको हो ।

गाउँपालिकाको ४४ लाख बजेटमा ११ वटा घर निर्माण सम्पन्न गरि हस्तान्तरण गरिएको गाउँपालिका अध्यक्ष अयोध्या थारुले बताए । वडा नं. १, ४, ५ र ६ मा २/२ घर र वडा नं. ७ का ३ परिवारलाई घर हस्तान्तरण गरिएको गाउँपालिकाले जनाएको छ ।

निर्माण भएको घरमा २ कोठा, एक भान्सा कोठा, बरन्डा र शौचालयसहितको टिनको छानो भएको भूकम्प प्रतिरोधात्मक भएको योजना शाखा प्रमुख रोमलाल पुरीले जानकारी गराए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पराजित उम्मेदवारको घरमा ढुंगामुढा र कुटपिट, दोषीमाथि कारवाहीको माग गर्दै सडक अवरुद्ध  रुपन्देही-३ मा गृहमन्त्री खाँणलाई पराजित गर्दै राप्रपाका बोहोरा विजयी माओवादी लुम्बिनी प्रदेश अध्यक्ष बरालले दिए राजीनामा कान्ति माध्यमिक विद्यालयमा स्वागत कार्यक्रम तिलोत्तमामा मंसिर १५ देखि औद्योगिक व्यापार मेला, २५ करोड बढी आर्थिक कारोबरको लक्ष्य रवि लामिछानेको चुनावी खर्च ११ लाख ८१ हजार गण्डकीमा सांसदः १५ जना ५० वर्ष मुनिका, ८ जनाले ६० नाघे पाका चिन्तामणी बाको जीत द्वन्द्वकालको पीडामा न्याय भानुभक्त ढकाललाई हराए सुनिल शर्माले, रेखा थापा तेस्रो पाँच वर्ष अघि ३६ सिट जितेको माओवादी १८ सिटमा सीमित, सुदूरपश्चिममा निल कांग्रेस नेता अजुर्ननरसिंह केसी नुवाकोटबाट निर्वाचित आवासीय भवनमा आगलागी, १० जनाको मृत्यु रुपन्देही-३ मा ८४ हजार ७४ मत गणना, दिपक बोहोराको अग्रता कायमै तराईमा हुस्सु लाग्न थाल्यो, सावधानी अपनाउन अनुरोध एमाले उपाध्यक्ष विष्णु पौडेल रुपन्देही-२ बाट निर्वाचित रुपन्देही-२ मा विष्णु पौडेलको अग्रता कायमै, ३ हजार ९१६ मत गन्न बाँकी जन्ती बोकेको जिप दुर्घटना आवश्यक परे गठबन्धन गर्ने रवि लामिछानेको भनाइ रुपन्देही-२ मा विहानदेखि अवरुद्ध मतगणना सुरू आगामि सरकारका आर्थिक चुनौती