November 29, 2020, Sunday
२०७७ मंसिर १५, सोमबार

अभिनेता अर्जुन रामपालको घरमा छापा, ड्रग्स केसमा कारवाही तीब्र

315

बलिउडको ड्रग कनेक्सन केसमा अभिनेता अर्जुन रामपालको घरमा नार्कोटिक्स कन्ट्रोल ब्यूरो (एनसीबी)ले छापा हानेको छ । रामपालको घरमा एनसीबीका अधिकारी छापा हान्न पुगेका हुन् । सोमबार बिहान अर्जुन रामपालको घरमा एनसीबीका अधिकारी पुगेका थिए । सुशान्त सिंह राजपूतको मृत्युको मामिलामा बलिउडको ड्रग कनेक्सन सार्वजनिक भएको थियो । त्यसपछि एनसीबीले फिल्म इन्डष्ट्रि ड्रग्ससँग जोडिएको कुरा पत्र पत्र गरी खोल्न सुरु गरे । अघिल्लो महिना रामपालकी प्रेमिका गेब्रिएलाका भाइ एगिसियालोस डिमिट्रीडेसलाई ड्रग्स केसमा एनसीबीले पक्राउ गरेको थियो ।

एगिसियालोससँग ह्यासिस र एल्प्राजोलामका ट्याबलेट भेटिएको थियो । यी दुबै वस्तु नारकोटिक्सको तर्फबाट प्रतिबन्ध छ । एगिसियालोसको सम्बन्ध ओमेगा गडविनसँग पनि भएको बताइन्छ । ओमेगा मुम्बईमा कोकिन सप्लाई गरेको भन्दै पक्राउ परेका थिए । ओमेगाले नाम लिएपछि एगिसियालोसलाई पक्राउ गरिएको थियो । यो कुराको पुष्टि जोनल डायरेक्टर समिर वानखेडेले गरेका हुन् ।आइतबार एनसीबीले बलिउड निर्माता फिरोज नाडियाडवालाको घरमा पनि छापा हानेको थियो । फिरोजको घरबाट गाँजा बरमद गरेपछि उनकी श्रीमतीलाई पक्राउ गरिएको बताइएको छ ।

global-corona-notice

पछिल्लो अपडेट