१० मंसिर २०७९, शनिबार

Nov 26, 2022

काठमाडौँ । युएईमा जारी १३ औं संस्करणको इण्डियन प्रिमियर लिग (आईपीएल)मा आज फाइनल प्रवेशमा लागि दिल्ली क्यापिटल्स र सनराइजर्स हैदरावादबीच खेल हुँदैछ । खेल नेपाली समयानुसार साँझ ७:४५ बजे शेख जियाज रंगशालामा हुँदैछ ।

आजको खेलमा दिल्ली जित निकाल्दै इतिहास रच्ने दाउमा रहेको छ । आजको खेल दिल्लीले आफ्नो पक्षमा पारे आईपीएलको इतिहासमा पहिलो पटक फाइनलमा पुग्नेछ । दिल्ली हालसम्म आईपीएल इतिहासमा फाइनल पुग्‍न सकेको छैन । यता, एक पटक आईपीएलको ट्रफि उचालिसकेको हैदरावाद इलिमिनेटरमा बेंग्लोरलाई हराउँदै दिल्लीसँग फाइनल प्रवेशका लागि भेट पक्का गरेको हो । आजको खेल दुवै टोलीको लागि महत्वपूर्ण रहने भएकोले रोमाञ्चक हुने अनुमान गरिएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कान्ति माध्यमिक विद्यालयमा स्वागत कार्यक्रम तिलोत्तमामा मंसिर १५ देखि औद्योगिक व्यापार मेला, २५ करोड बढी आर्थिक कारोबरको लक्ष्य रवि लामिछानेको चुनावी खर्च ११ लाख ८१ हजार गण्डकीमा सांसदः १५ जना ५० वर्ष मुनिका, ८ जनाले ६० नाघे पाका चिन्तामणी बाको जीत द्वन्द्वकालको पीडामा न्याय भानुभक्त ढकाललाई हराए सुनिल शर्माले, रेखा थापा तेस्रो पाँच वर्ष अघि ३६ सिट जितेको माओवादी १८ सिटमा सीमित, सुदूरपश्चिममा निल कांग्रेस नेता अजुर्ननरसिंह केसी नुवाकोटबाट निर्वाचित आवासीय भवनमा आगलागी, १० जनाको मृत्यु रुपन्देही-३ मा ८४ हजार ७४ मत गणना, दिपक बोहोराको अग्रता कायमै तराईमा हुस्सु लाग्न थाल्यो, सावधानी अपनाउन अनुरोध एमाले उपाध्यक्ष विष्णु पौडेल रुपन्देही-२ बाट निर्वाचित रुपन्देही-२ मा विष्णु पौडेलको अग्रता कायमै, ३ हजार ९१६ मत गन्न बाँकी जन्ती बोकेको जिप दुर्घटना आवश्यक परे गठबन्धन गर्ने रवि लामिछानेको भनाइ रुपन्देही-२ मा विहानदेखि अवरुद्ध मतगणना सुरू आगामि सरकारका आर्थिक चुनौती जेलमै बसेर रेशमले जिताइदिए बुवा र श्रीमतीलाई देउवा क्याविनेटका १२ मन्त्री : कसले जिते, कसले हारे ? समानुपातिकतर्फ राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी तेस्रो, कुन दलको मत कति ?