२१ असार २०७९, मंगलवार

Jul 5, 2022

बुटवल । युनिभर्सल मेडिकल कलेज अफ मेडिकल साइन्सेस, भैरहवाले पिसिआर परीक्षणको लागि अनुमति पाएको छ । मेडिकल कलेजले यस अघि नै पिसिआर परीक्षण गर्न लागि राष्ट्रिय जनस्वास्थय प्रयोगशालासँग माग गरेको थियो ।

राष्ट्रिय जनस्वास्थ्य कार्यालयका प्रमुख कन्सल्ट्यान्ट प्याथोजिष्ट डा. मुकुन्दा शर्माले स्थलगत निरीक्षण गर्दा मेडिकल कलेजले मापदण्ड पुरा गरेकाले पिसिआर परीक्षणका लागि अनुमति दिएको बताइन् । मेडिकल कजेलका सूचना अधिकारी शुशिल गुरुङ्गले नेपाल सरकारले निर्धारण गरेको २ हजारमा कोरोना परीक्षण गर्ने बताए ।

‘भर्खरै राष्ट्रिय जनस्वास्थ्य प्रयोगशालाबाट अनुमति पत्र प्राप्त भएको छ । अव भोलीदेखि नै निरन्तर रुपमा कोरोना परीक्षण हुन्छ ।’–उनले भने ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

आलुको बोरामा भेटियो करिब ८४ लाख अपहरणमा परेका तीन वर्षीय बालकको १५ दिनपछि सकुशल उद्धार वैवाहिक नागरिकताको उल्झनमा नागरिकता विधेयक, अब विधेयक ल्याउने कि अध्यादेश ? नगरपालिकाको सार्वजनिक सुनुवाइमा जम्मा ३ जना सर्वसाधारणको सहभागिता ! नागरिकता विधेयक : पुरानो फिर्ता, नयाँ संशोधन विधेयक पेस गर्ने कप्तान रेनुकाले साफ च्याम्पियनसिप गुमाउने नेप्से परिसूचक ४६ दशमलव शून्य ८ अंकले घट्यो तानसेनलाई १३औं राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड उपाधि भेरी अस्पतालमा चिकित्सकको दादागिरी, महिना नपुग्दै अग्रिम हाजिरी : ‘स्वास्थ्य मन्त्रालयको संरक्षण’ १५ दिने सुन चाँदीका गहना बनाउने तालिम एक चौथाईले घट्यो लुम्बिनीको आन्तरिक आय, दानपेटिकामा भारतीय र नेपाली मुद्रा मात्र एकै परिवारका ६ जनाकाे हत्यामा संलग्न चार जनालाई आजीवन कारावास लुम्बिनी प्रदेशबाट रोजगारका लागि दैनिक ४ सय बढी युवा विदेशिन बाध्य सुख्खा पहिरोमा पुरिएर अमृताको मृत्यु अमेरिकामा गोलीकाण्ड : हजारौंको मृत्यु रामेछाप बस दुर्घटनामा मृत्यु हुनेमध्ये ८ जनाको सनाखत केरा खेतीले दियो नसोचेको सफलता जेष्ठ नागरिक, एकल महिला तथा अपाङ्गलाई सम्मान प्रधानमन्त्री देउवाद्वारा गिरिजाबाबुको अर्धकदको शालिक अनावरण लुम्बिनी सरकार: १९ दिनमा करिब ५ अर्ब खर्च