November 27, 2020, Friday
२०७७ मंसिर १३, शनिबार

‘कुलानन्द्र स्मृति सर्वप्रथम पुस्कार’ प्रशिक्षार्थी प्रहरी निरीक्षकलाई

351

बुटवल । ‘कुलानन्द्र स्मृति सर्वप्रथम पुस्कार’ प्रहरी निरीक्षको आधारभूत तालिलमा प्रथम हुने प्रशिक्षार्थी पाउने भएका छन् । पाल्पाको रिप्दीकोट गाउँपालिका–७ निवासी डा.चिरजीवि नेपाल र ई. आनन्द नेपालले आफ्ना स्वर्गिय बुबा कुलानन्द ठाकुर नेपालको नाममा ५ लाखको अध्यक्षकोष स्थापना गरेका थिए ।

वि.सं. १९८५ जन्मिएका स्वर्गिय ठाकुरको २०५६ मंसिर २४ गते निधन भएको थियो ।

विं.स. २०१५ सालमा स्वर्गिय ठाकुर नेपाल प्रहरी निरिक्षको तालिममा प्रथम भएका थिए । प्रत्येक वर्ष राष्ट्रिय प्रहरी प्ररीक्षण प्रतिष्ठानमा संचालित प्रहरी निरिक्षक आधारभूत तालिममा प्रथम हुने प्रशिक्षार्थी प्रहरी निरिक्षकलाई उत्प्रेरित एवं प्रोत्साहनको लागि कुलान्द्र स्मृति सर्वप्रथम पुस्कार दिन लागिएको हो।

पछिल्लो अपडेट