२१ असार २०७९, मंगलवार

Jul 5, 2022

तिलोत्तमा । रुपन्देहीको तिलोत्तमा–५ मा कोरोना संक्रमित एक पुरुषको आज बुधबार मृत्यु भएको छ । मणिग्रामस्थित क्रिमसन अस्पतालमा उपचाररत ४७ वर्षिय पुरुषको मृत्यु भएको तिलोत्तमा आइसोलेशन प्रमुख केशव भट्टराईले बताए ।

गत कात्तिक १ गते कोभिड–१९ परीक्षण गर्दा पोजेटिभ देखिएका उनी होम आइसोलेशनमा बस्दै आएका थिए । स्वासप्रश्वसमा समस्या भएपछि आज बुधबार अस्पताल भर्ना भएका उनको उपचारकै क्रममा विहान मृत्यु भएको हो । तिलोत्तमा नगरपालिकाले सव व्यवस्थापनको जिम्मा लिएपछिको यो पहिलो घटना हो ।

नेपाल सरकार स्वास्थ्य मन्त्रालयले होम आइसोलेशनमा रहेकाहरुको मृत्यु भएमा सव व्यवस्थापन परीवारले नै गर्नुपर्ने भने पनि तिलोत्तमा नगरपालिकाले शव व्यवस्थापनको जिम्मा आफै लिएको छ । तिलोत्तमा ८ र १ वडाको सिमामा पर्ने सुखौरा खोलामा सव व्यवस्थापन गरिएको तिलोत्तमाका कोरोना फोकल पर्सन इश्वरीप्रसाद गौतमले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

आलुको बोरामा भेटियो करिब ८४ लाख अपहरणमा परेका तीन वर्षीय बालकको १५ दिनपछि सकुशल उद्धार वैवाहिक नागरिकताको उल्झनमा नागरिकता विधेयक, अब विधेयक ल्याउने कि अध्यादेश ? नगरपालिकाको सार्वजनिक सुनुवाइमा जम्मा ३ जना सर्वसाधारणको सहभागिता ! नागरिकता विधेयक : पुरानो फिर्ता, नयाँ संशोधन विधेयक पेस गर्ने कप्तान रेनुकाले साफ च्याम्पियनसिप गुमाउने नेप्से परिसूचक ४६ दशमलव शून्य ८ अंकले घट्यो तानसेनलाई १३औं राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड उपाधि भेरी अस्पतालमा चिकित्सकको दादागिरी, महिना नपुग्दै अग्रिम हाजिरी : ‘स्वास्थ्य मन्त्रालयको संरक्षण’ १५ दिने सुन चाँदीका गहना बनाउने तालिम एक चौथाईले घट्यो लुम्बिनीको आन्तरिक आय, दानपेटिकामा भारतीय र नेपाली मुद्रा मात्र एकै परिवारका ६ जनाकाे हत्यामा संलग्न चार जनालाई आजीवन कारावास लुम्बिनी प्रदेशबाट रोजगारका लागि दैनिक ४ सय बढी युवा विदेशिन बाध्य सुख्खा पहिरोमा पुरिएर अमृताको मृत्यु अमेरिकामा गोलीकाण्ड : हजारौंको मृत्यु रामेछाप बस दुर्घटनामा मृत्यु हुनेमध्ये ८ जनाको सनाखत केरा खेतीले दियो नसोचेको सफलता जेष्ठ नागरिक, एकल महिला तथा अपाङ्गलाई सम्मान प्रधानमन्त्री देउवाद्वारा गिरिजाबाबुको अर्धकदको शालिक अनावरण लुम्बिनी सरकार: १९ दिनमा करिब ५ अर्ब खर्च