२२ असार २०७९, बुधबार

Jul 6, 2022


परासी । प्रहरीले अवैध सामान ओसार–पसारमा संलग्न १ कार सहित १५ लाख ५० हजार ३ सय मूूल्य बराबर अवैध मालसामान जिल्लाको विभिन्न स्थानबाट बरामद गरेको छ । ईलाका प्रहरी कार्यालय बर्दघाटबाट खटिएको प्रहरी टोलीले दिउँसो १४ः३० बजेको समयमा बर्दघाट नगरपालिका वडा नं. ४ टिसिएन चोक स्थितमा बा ६ च ५४०८ नम्बरको कारलाई चेकजाँच गर्ने क्रममा भारतबाट भन्सार छली अवैध रुपमा ल्याउँदै गरेको हुट , ज्याकेट,टाउजर, सर्ट , पाइन्ट लगायतका बिभिन्न कपडाहरु फेला पारी उक्त गाडी सहित बरामद गरेको छ । उक्त कपडाको अनुुमानित मूूल्य २ लाख ५७ हजार ४ सय र कारको अनुुमानित मूूल्य ११ लाख गरी जम्मा अनुमानित १३ लाख ५७ हजार ४ सय मूूल्य बराबर रहेको छ । बरामद कपडा र गाडी आवश्यक कारवाहीको लागि सोमबार महेशपुर भन्सार कार्यालय बुझाइएको छ

Advertisement

पश्चिम नवलपरासी प्रहरी प्रमुख एसपी अजय केसीको निर्देशनमा चाड पर्वका लागि बिशेष सतकर्ताअपनाउँदै चेकजाँचको क्रममा कारसहित मालसमान पक्राउ परेको हो । दशै नजिँकदै गर्दा हुनसक्ने अप्रिय घटना तथा आपराधिक क्रियाकलाप नियन्त्रण गर्न र तस्करी न्यूनिकरण गर्नका निमित्त समेत पश्चिम नवलपरासीमा व्यापक प्रहरी परिचालन गरिनुको साथै प्रहरीले बिशेष सतर्कता बढाएको हो ।

यसैगरी एसपी केसि कै बिशेष निर्देशनमा प्रहरीले त्यसैगरी दिउँसो समयमा भारतबाट नेपाल तर्फ भन्सार छली अवैध रुपमा ल्याउदै गरेको १ लाख २४ हजार २ सय मूल्य बराबरको प्याज, मसुरो, घासको बिउ, तोरीको बिउ लगायतका सामान ईलाका प्रहरी कार्यालय बर्दघाटबाट खटिएको प्रहरी टोलीले बर्दघाट नगरपालिका वडा नं. १० भुताहा चोकबाट बरामद गरेको छ । उक्त सामान मोटरसाईकलमा राखि ल्याउदै गर्दा प्रहरी टोलीलाई देखि सामान फालि मोटरसाईकल लिई मानिस भागेका थिए ।

त्यसैगरी दिउँसो १३ः०० बजेको समयमा भारतबाट नेपालतर्फ भन्सार छली अवैध रुपमा ल्याउँदै गरेको अं. ६८ हजार ७ सय मुल्य बराबरको पित्तलको दियो, कचौरा,सिल्भरको जग, कालो प्लाष्टिक लगायतका सामान सिमा प्रहरी चौकी महेशपुरबाट खटिएको प्रहरी टोलीले पाल्हीनन्दन गाउँपालिका वडा नं. ०१ झरहि खोलाबाट बरामद गरेको छ । उक्त सामान मोटरसाईकलमा राखी ल्याउँदै गर्दा प्रहरी टोलीलाई देखि सामान फालि मोटरसाईकल लिई मानिस भागेका थिए । बरामद सम्पुर्ण सामान आजै आवश्यक कार्वाहीको लागि महेशपुर भन्सार कार्यालय बुझाईएको नेपाल प्रहरी नायब उपरीक्षक डिएसपी राजु लामाले बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङको तुलसीपुर पूर्णखोप सुनिश्चिता उपमहानगर कोरोना संक्रमढा बढ्यो, बधुबार थपिए ११३ संक्रमित दार्चुलामा तुइनबाट खसेर किशोर बेपत्ता तुलसीपुरको फोहोरबाट प्राङ्गारिक मल उत्पादनको तयारी भारत र कुवेतमा महिला बेचबिखन गर्ने कार्यमा संलग्न तीन जना पक्राउ प्रदेश र प्रतिनिधिसभाको निर्वाचन गर्न १० अर्ब खर्च हुने मंसिर २ मा एकै चरणमा प्रदेश र प्रतिनिधिसभाका निर्वाचन गर्न सिफारिस भात पकाउन नेपालीले वर्षेनी किन्छन् ५१ करोडभन्दा बढीको राइस कुकर मैले सीसीटिभीको फुटेज डिलिट गरेको छैन, यसको ज्ञान पनि छैन : शर्मा अर्थमन्त्री शर्माले दिए राजीनामा अर्थमन्त्री शर्माको भाषण एमालेद्वारा बहिस्कार बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते अर्थमन्त्री शर्माले राजीनामा नदिएसम्म उनको कुरा सुन्दैनौं : भट्टराई यु-२० टिममा स्थान बनाउन डेनमार्कदेखि काठमाडौंसम्मकाे यात्रा अर्थमन्त्रीमाथि छानबिन गर्न ११ सदस्यीय संसदीय समिति गठन जोनसनलाई एकपछि अर्को झट्का, थप दुई मन्त्रीले दिए राजीनामा ४४ वर्षअघि लेखिएको मेसेज फेला परेपछि… असार २६ गते सार्वजनिक विदा चौधरी ग्रुपको स्पष्टीकरणः बजेट निमार्णमा हाम्रो कुनै संलग्नता छैन, छानबिन होस् वीरगञ्ज महानगरले घटायो सम्पत्ति करको दर