२२ असार २०७९, बुधबार

Jul 6, 2022

तुलसीपुर । दाङको तुलसीपुरमा रहेको रेडियो हाम्रो पहुँच एफएममा कार्यरत पत्रकार सविता सुनारमाथी भएको लुटपाटको घटनाप्रति हाम्रो पहुँच बहुउद्देश्यीय सहकारी संस्थाले दुख व्यक्त गरेको छ । संस्थाले सोमबार एक विज्ञप्ती जारी गरी आईतबार साँझ कार्यालयको काम सकेर घर फर्कने क्रममा सुनारमाथी भएको लुटपाट घटनाको भत्र्सना गरेको छ ।

Advertisement

संस्थाका अध्यक्ष शुक्रराज भण्डारी र सचिव ऋषिराज पौडेलद्वारा हस्ताक्षरित विज्ञप्तीमा घटनामा संलग्न दोषिको तत्काल पहिचान गरी यथाशिघ्र कारबाहीको माग गरिएको छ । ओम शान्ती चलचित्र अगाडी आईतबार बेलुकी सात बजे अज्ञात समुहले सुनारको साथबाट मोबाईल सहित केहि गरगहना लुटपाट गरेको हो । घटना भएको स्थान लुम्बिनी प्रदेश प्रहरी कार्यालय करिब १०० मिटर नजिक यस्तो घटना हुनु लज्जास्पद हो जारी विज्ञप्तीमा भनिएको छ । प्रहरी कार्यालय नजिक पनि नागरिक असुरक्षित हुनुपर्ने भन्दै शान्ति सुरक्षा चुस्त राख्न माग गरिएको छ ।

विज्ञप्तीमा घटनाका दोषिलाई पहिचान हुन नसके झन् यस्ता घटना बढ्दै जाने भएकाले तत्काल पहिचान गरी कारबाहीको दायरामा ल्याउन स्थानीय प्रशासन संग माग गरिएको छ । यसैबिच रेडियोका स्टेशन म्यानेजर बसन्त पौडेल र सम्पादक जीतसागर जीएमले पनि घटनाका दोषिलाई कार्बाहीको माग गरेका छन् । समाचार शाखामा कार्यरत पत्रकार सुनारमाथि भएको लुटपाटमा संलग्न दोषिलाई पहिचान गरी कार्बाहीको माग गरिएको हो ।

साथै रेडियो र नेपाल पत्रकार महासंघ दाङ शाखाको नेतृत्वमा पत्रकारको टोलीले घटनाप्रति ईलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरका प्रमुख डिएसपी शिब बहादुर सिंहको ध्यानाकर्षण गराएका छन् । उनीहरुले तत्काल दोषी पहिचान गरी कारवाही गर्न माग गरेका छन् । डिएसपी सिंहले घटनाको बारेमा थप अनुसन्धान भईरहेको र दोषी चाडै नै पहिचान हुने आश्वासन दिएका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङको तुलसीपुर पूर्णखोप सुनिश्चिता उपमहानगर कोरोना संक्रमढा बढ्यो, बधुबार थपिए ११३ संक्रमित दार्चुलामा तुइनबाट खसेर किशोर बेपत्ता तुलसीपुरको फोहोरबाट प्राङ्गारिक मल उत्पादनको तयारी भारत र कुवेतमा महिला बेचबिखन गर्ने कार्यमा संलग्न तीन जना पक्राउ प्रदेश र प्रतिनिधिसभाको निर्वाचन गर्न १० अर्ब खर्च हुने मंसिर २ मा एकै चरणमा प्रदेश र प्रतिनिधिसभाका निर्वाचन गर्न सिफारिस भात पकाउन नेपालीले वर्षेनी किन्छन् ५१ करोडभन्दा बढीको राइस कुकर मैले सीसीटिभीको फुटेज डिलिट गरेको छैन, यसको ज्ञान पनि छैन : शर्मा अर्थमन्त्री शर्माले दिए राजीनामा अर्थमन्त्री शर्माको भाषण एमालेद्वारा बहिस्कार बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते अर्थमन्त्री शर्माले राजीनामा नदिएसम्म उनको कुरा सुन्दैनौं : भट्टराई यु-२० टिममा स्थान बनाउन डेनमार्कदेखि काठमाडौंसम्मकाे यात्रा अर्थमन्त्रीमाथि छानबिन गर्न ११ सदस्यीय संसदीय समिति गठन जोनसनलाई एकपछि अर्को झट्का, थप दुई मन्त्रीले दिए राजीनामा ४४ वर्षअघि लेखिएको मेसेज फेला परेपछि… असार २६ गते सार्वजनिक विदा चौधरी ग्रुपको स्पष्टीकरणः बजेट निमार्णमा हाम्रो कुनै संलग्नता छैन, छानबिन होस् वीरगञ्ज महानगरले घटायो सम्पत्ति करको दर