२१ असार २०७९, मंगलवार

Jul 5, 2022

बुटवल । रोटरी क्लब अफ रुपन्देहीले कोभिड- १९ विशेष स्वास्थ्य सामग्री प्रदान गरेको छ । क्लबले यातायात व्यवस्था कार्यालय, तिलोत्तमा र गौतमबुद्ध अन्तराष्ट्रिय विमानस्थल भैरहवालाई तानसेन सिमेण्टको सहयोगमा अटोमेटिक हेण्ड सेनिटाइजर डिस्पेन्सर प्रदान गरेको हो । तानसेन सिमेण्टको सहयोगमा क्लबले केहिदिन यता रुपन्देहीका बुटवल, तिलोत्तमा, भैरहवा लगाएतका क्षेत्रका सार्वजनिक स्थलमा अटोमेटिक हेण्ड सेनिटाइजर प्रदान गर्दै आएको छ ।

क्लबले सामाजिक दायित्व अन्तर्गत बढी भिडभाड र कोरोना जोखिम क्षेत्रमा अटोमेटिक हेण्ड सेनिटाइजर, मास्क लगाएतका स्वास्थ्य सामग्री वितरण गर्दै आएको क्लबका अध्यक्ष गौतम भुषालले जानकारी गराए । सोही क्रममा सोमबार तिलोत्तमा स्थित यातायात व्यवस्था कार्यालय र भैरहवा स्थित विमान स्थलमा मेशिन जडान गरेको हो ।

रोटरी डिष्ट्रिक्ट ३२९२ नेपाल-भुटान जोन-१८का असिष्टटेण्ट गर्भनर धुर्वकुमार धितालको प्रमुख आतिथ्यतामा भएको कार्यक्रममा क्लबका पूर्वअध्यक्ष हरिप्रसाद न्यौपाने, निर्वाचित अध्यक्ष रामप्रसाद खरेल लगाएतको उपस्थिति रहेको थियो । सो अवसरमा यातायात व्यवस्था कार्यालयका निमित्त कार्यालय प्रमुख कृणप्रसाद पन्थीले यस्तो किसिमको सहयोगले सेवाग्राहीहरुलाई सुरक्षा सतर्कतामा टेवा हुने बताउँदै सहयोगी तानसेन सिमेण्ट र रोटरी क्लब अफ रुपन्देहीलाई धन्यवाद ज्ञापन गरे ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

आलुको बोरामा भेटियो करिब ८४ लाख अपहरणमा परेका तीन वर्षीय बालकको १५ दिनपछि सकुशल उद्धार वैवाहिक नागरिकताको उल्झनमा नागरिकता विधेयक, अब विधेयक ल्याउने कि अध्यादेश ? नगरपालिकाको सार्वजनिक सुनुवाइमा जम्मा ३ जना सर्वसाधारणको सहभागिता ! नागरिकता विधेयक : पुरानो फिर्ता, नयाँ संशोधन विधेयक पेस गर्ने कप्तान रेनुकाले साफ च्याम्पियनसिप गुमाउने नेप्से परिसूचक ४६ दशमलव शून्य ८ अंकले घट्यो तानसेनलाई १३औं राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड उपाधि भेरी अस्पतालमा चिकित्सकको दादागिरी, महिना नपुग्दै अग्रिम हाजिरी : ‘स्वास्थ्य मन्त्रालयको संरक्षण’ १५ दिने सुन चाँदीका गहना बनाउने तालिम एक चौथाईले घट्यो लुम्बिनीको आन्तरिक आय, दानपेटिकामा भारतीय र नेपाली मुद्रा मात्र एकै परिवारका ६ जनाकाे हत्यामा संलग्न चार जनालाई आजीवन कारावास लुम्बिनी प्रदेशबाट रोजगारका लागि दैनिक ४ सय बढी युवा विदेशिन बाध्य सुख्खा पहिरोमा पुरिएर अमृताको मृत्यु अमेरिकामा गोलीकाण्ड : हजारौंको मृत्यु रामेछाप बस दुर्घटनामा मृत्यु हुनेमध्ये ८ जनाको सनाखत केरा खेतीले दियो नसोचेको सफलता जेष्ठ नागरिक, एकल महिला तथा अपाङ्गलाई सम्मान प्रधानमन्त्री देउवाद्वारा गिरिजाबाबुको अर्धकदको शालिक अनावरण लुम्बिनी सरकार: १९ दिनमा करिब ५ अर्ब खर्च