२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

बुटवल । बुटवल उपमानगरमा शनिबार ६० जना कोरोना संक्रमित थपिएका छन् । सबैभन्दा बढी वडा नम्बर ११ मा १२ जना नयाँ संक्रमित थपिएका छन् । यो सँगै बुटवलमा संक्रमित हुनेको संख्या २ हजार ५ जना पुगेको छ ।

बुटवल स्वास्थ्य शाखाकाले गराएको जानकारी अनुसार बुटवलमा हाल ९ सय ११ जना संक्रिय संक्रमित रहेका छन् भने १ हजार ९४ जना निको भएका छन् । सबैभन्दा बढी संक्रमित भएको वडा नम्बर ११ मा ४१० जनामा २ सय ३६ जना निको भएका छन् भने १७४ जना सक्रिय संक्रमित रहेका छन् । यसैगरी नम्बर १ मा ११ जना, २ मा ४ जना ३ मा ६६ जना, ४ मा ८९, वडा नम्ब ५ मा १८ जना, ६ मा १२० जना, ७ मा ७१ तथा ८ मा ७३ जना सक्रिय संक्रमित रहेका छन् ।

यसैगरी वडा नम्बर १० मा ५३ जना, १२, १३ र १४ मा क्रमशः २१, ४५, ९ जना रहेका छन् भने १५, १६ र १९ नम्बर वडामा ५/५ जना सक्रिय संक्रमित रहेका छन् । १८ नम्बर वडामा एक जना पनि संक्रमित छैनन् भने १७ नम्बर वडामा ४ जना सक्रिय संक्रमित रहेका छन् । ८० जनाको वडा खुलेको छैन ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

गरिब किन गरिब भए ! पुरानो सुनलाई टल्काउछौँ भन्दै ठगी गर्ने दुई भारतीय नागरिक पक्राउ सिट बाँडफाँटबारे छलफल गर्न सत्ता गठबन्धनको कार्यदलको बैठक बस्दै कर्णालीका चार ठाउँमा नयाँ सहर, पूर्वाधारको काम छैन सन्तोषजनक नेपालीहरूलाई पनि भारतीय सेनाको अग्निपथ भर्ना गर्ने योजना कोभिडका कारण चीनको हवाइमा ८० हजार पर्यटक फसे कमजोर बन्दै मनसुनी प्रभाव मोटरसाइकलबाट खसेर महिलाको मृत्यु करेन्ट लागेर २५ वर्षीया प्रशानाको मृत्यु पोखरा क्षेत्रीय अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल पुसदेखि सञ्चालनमा आउने महजोडीको फिल्म ‘महापुरुष’को प्रदर्शन कात्तिकमा आगो लगाएर ज्वाइँद्वारा सासु र श्रीमतीको हत्या प्रयास बुटवलमा लेडी जेसीज सप्ताह २०२२ सुरु अन्तरछिमेक पार्टीगत सम्बन्ध जन्मदिनको अवसरमा पाण्डेले सुरु गरिन् विद्यालयमा खाजा कार्यक्रम, रोटरी क्लबले निरन्तरता दिने बुटवलमा बालबालिका लक्षित कोभिड विरुद्धको दोस्रो मात्रा खोप जबराविरुद्धको महाअभियोग प्रस्तावमाथि छलफल : प्रतिपक्षी आक्रमक, सत्ता पक्ष रक्षात्मक डेँगुबाट कसरी बच्ने ? यस्तो छ डा. नन्दु पाठकको सुझाव एक वर्षमा नेपालीले खान्छन् दुई अर्बभन्दा बढीको काजु र बदामा गाउँपालिकाका निमित्त कार्यकारी अधिकृतसहित चार जना विरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा