२ भाद्र २०७९, बिहीबार

Aug 18, 2022

तिलोत्तमा । रोटरी क्लब अफ रुपन्देहीले कोभिड–१९ बाट सुरक्षित रहन सुरक्षाकर्मीलाई स्वास्थ्य सामग्री सहयोग गरेको छ । क्लबले तानसेन सिमेण्टको सहयोगमा अटोमेटिक सेनिटाइजर डिस्पेन्सर मेशिन हस्तान्तरण गरेको छ । कोभिड–१९ बाट सुरक्षित रहन सामाजिक दायित्व अन्तर्गत केहि समय यता अभियाननै चलाएको क्लबले सोही अनुसार शनिबार तिलोत्तमा स्थित इलाका प्रहरी कार्यालय मंगलापुरमा एक थान मेशिन,एक कार्टून साबुन,२ सयबढी मास्क र ५ लिटर सेनिटाइजर प्रदान गरेको क्लबका अध्यक्ष गौतम भुषालले जानकारी गराए ।

वडा नं.७ का अध्यक्ष दुर्गाप्रसाद पाण्डेको प्रमुख आतिथ्यतामा सम्पन्न हस्तान्तरण कार्यक्रममा क्लबका निवर्तमान अध्यक्ष सुरज खत्री,पूर्व अध्यक्ष देवानन्द पाण्डे,कोषाध्यक्ष पुरुषोत्तम गैरे ,सचिव कृष्ण गौतम लगाएतको उपस्थिति रहेको थियो । सो अवसरमा इप्रका मंगलापुरका प्रमुख प्रहरी नायब निरिक्षक रोम केसीले कोभिड–१९ नियन्त्रण र रोकथामका लागि फ्रन्टलाइनमा रहेका सुरक्षाकर्मीलाई क्लबले सहयोग गर्दै थप हौसला बढाएको बताउँदै सबै मिलेर संक्रमणबाट बच्न र बिरुद्ध लाग्न आग्रह गरे ।

क्लबको सामाजिक दायित्व अन्तर्गत रहेर कोभिड–१९ विरुद्ध स्वास्थ्य सचेतना र सामग्री प्रदान गर्ने अभियान अन्तर्गत तानसेन सिमेण्टको सहकार्यमा यस अगाडि बुटवलको बसपार्क,इप्रका कार्यालय,लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पताल लगाएतका स्थानमा अटोमेटिक सेनिटाइजर डिस्पेन्सर स्थापना गरिसकेको र अन्य स्थानमा पनि प्रदान गर्ने क्लबका अध्यक्ष भुषालले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

नवलपरासीमा एक वर्षमा १८७ वटा सवारी दुर्घटना : ३४ जनाको मृत्यु, २७८घाइते प्लास्टिक झोला प्रतिबन्ध : कार्यान्वयनमा चूनौतीपूर्ण पूर्व-पश्चिम राजमार्गमा बसको ठक्करबाट अटो रिक्सामा सवार ३ जनाको मृत्यु, एक घाइते मौसम : लुम्बिनीका केहि स्थानमा मेघ गर्जनसहित मध्यम वर्षाको सम्भावना कलंकीको खसीबजार हटाउन काठमाडौं महानगरको १५ दिने अल्टिमेटम प्रतिनिधिसभा बैठक : नागरिकता विधेयक संसोधन नगरी आजै पारित गर्ने तयारी यस्ता छन् धरानका मेयर हर्क साम्पाङका १०० दिनका १३ काम काठमाडौंको फोहोर व्यवस्थापनमा चारबुँदे सहमति पशुआहारका लागि गाउँकै उद्योगमा उत्पादन भएको ‘साइलेज’ प्रयोग ‘भारत गौरव पर्यटक रेल’ दोस्रो पटक जनकपुरधाम आउँदै लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा १५० शैय्याको नयाँ भवनबाट प्रसूति सेवा बन्दीलाई कारागारभित्रै अस्पताल मुख्यमन्त्री केजरीवालद्वारा ‘भारतलाई पहिलो बनाऔँ’ अभियान सुरु ‘पत्रकार कुट्ने’ परासीको पाल्हीनन्दन प्रमुखलाई कारवाहीको माग निर्वाचन सुरक्षा योजना बनाउन आयोगको निर्देशन अर्थमा चुक्यो लुम्बिनी सरकार नवलपरासीको विभिन्न स्थानबाट फरार ७ जना प्रतिवादी पक्राउ दार्चुलामा जीप दुर्घटना : पाँच जनाको मृत्यु, छ घाइते लुम्बिनी फोटो ग्राफर संघको सप्ताहव्यापी कार्यक्रम , ५० जनाले गरे रक्तदान लुम्बिनी सरकारले आफ्नाे सेवा सुविधा वृद्धिका लागि खुलायाे बाटाे, थप नियुक्तिका लागि अनुसूची हेरफेर