२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

बुटवल । रुपन्देही जिल्ला साइक्लिङ संघका सदस्यहरुको सामुहिक दुर्घटना बिमा गरिएको छ । शुक्रबार एक समारोहका बीच संघका अध्यक्ष पुकार थापा र प्रभु इन्स्योरेन्स लिमिटेडका शाखा प्रमुख रोहिणी श्रेष्ठका बीच पहिलो चरणमा ५० जना साइक्लिष्टको सम्झौता गरिएको हो ।

संघका अध्यक्ष थापाले साइकलमैत्री सडक नहुदा दुर्घटनाको सम्भावना बढी भएको बताउँदै पहिलो चरणमा ५० जनाको बिमा गरिएको बताए । जिल्लाको साधारण सभासँगै सदस्यता खुल्ला र सामुहिक दुर्घटना बिमा गरिएको अध्यक्ष थापाले बताए । बिमाङ्क रकम २ लाख रहेको बिमाको पोलिसि अनुसार जोखिम रकम उपलब्ध हुने उनले बताए । लकडाउनको समयमा साइकल क्रेज र साइक्लिष्टहरुको संख्या बढेको भन्दै संघका वरिष्ठ उपाध्यक्ष धिरन तुलाधरले साइकलमैत्री पुर्वाधार र विकासमा संस्थागत रुपमा लागेको बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

थप ९३४ जनामा कोरोना, एकको मृत्यु फोहर व्यवस्थापन : सोचमा नै छ खोट बजेट भाषण अनुसार नै तलब वृद्धि हन्छ : अर्थमन्त्री शर्मा काँग्रेस नेताहरूकाे बैठकः सय सिट राखेर मात्र गठबन्धन गर्न सुझाव भोलि देशैभरका नासु बिदामा बस्ने पूर्व–पश्चिम लोकमार्गमा बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते निर्मला प्रकरणमा मुछिएका दिलीपले युवतीलाई दुर्व्यवहार गरेको आरोप, अनुसन्धान जारी विश्वका लागि ताइवान किन यति महत्त्वपूर्ण छ ? गैरसांसदको कार्यकाल सकिएसँगै मन्त्री छान्न संसदीय दलको बैठक हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि… चितवनमा दुई अर्ब लगानीमा क्यान्सर अस्पताल निर्माण ‘तिम्रै मान्छे हुम कर’ सार्वजनिक नेपाल समाजवादी पार्टीको लुम्बिनी इन्चार्जमा खनाल जापानको आधुनिक प्रविधि नेपालमा भित्र्याउनका लागि पहल गर्न प्रचण्डकाे आग्रह नेपाल खेलकूद महासंघ तिलोत्तमा ११ मा वडा कमिटि, अध्यक्षमा पुन आज कतिमा कारोबार भैरहेको छ सुनचाँदी ? ज्ञानेन्द्र शाही जुम्लाबाट चुनाव लड्ने इजरायलद्वारा गाजा युद्धविरामको प्रस्ताव स्वीकार भूमि आयोगः सम्झौतामा स्थानीय तहहरुको वेवास्ता, भूमिहीनहरु निराश सत्ता गठबन्धनलाई सिट बाँडफाँट मिलाउन कति सहज?