२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

बुटवल । नेत्रहीन युवा संघ नेपालको आयोजनामा शारीरिक अपाङ्गता भएका व्यक्तिहरुलाई लागि यौनिकता शिक्षा तालिम प्रदान गरेको छ । १३ बर्ष देखि २५ वर्ष उमेर समूहका शाररिक अपाङ्गता भएका व्यक्तिहरुलाई भर्चुअल माध्यमबाट तालिम प्रदान गरिएको हो । तीन दिन सम्म चलेको यौनिकता शिक्षा तालिममा रिता साही र किशोर आतार्यले सहजीकरण गरेका थिए ।

नेत्रहीन युवा संघ रुपन्देहीको व्यवस्थापनमा तालिम सञ्चालन गरिएको अध्यक्ष टिकारमा पौडेलले जानकारी दिए । २५ जनाको सहभागिता रहेको तालिम समापन कार्यक्रममा सहभागी रितु खनालले सिक्ने विषय बढि रहेकोले अझ वृहत रुपमा आयोजना गर्नुपर्ने धारणा राखिन् । सहभागी मन्जु शाहसी, सुवास गुरुङ, केन्द्रीय कार्यलयका कर्मचारी निरु महर्जन लगायतले धारणा राखेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

ज्ञानेन्द्र शाही जुम्लाबाट चुनाव लड्ने इजरायलद्वारा गाजा युद्धविरामको प्रस्ताव स्वीकार भूमि आयोगः सम्झौतामा स्थानीय तहहरुको वेवास्ता, भूमिहीनहरु निराश सत्ता गठबन्धनलाई सिट बाँडफाँट मिलाउन कति सहज? गरिब किन गरिब भए ! पुरानो सुनलाई टल्काउछौँ भन्दै ठगी गर्ने दुई भारतीय नागरिक पक्राउ सिट बाँडफाँटबारे छलफल गर्न सत्ता गठबन्धनको कार्यदलको बैठक बस्दै कर्णालीका चार ठाउँमा नयाँ सहर, पूर्वाधारको काम छैन सन्तोषजनक नेपालीहरूलाई पनि भारतीय सेनाको अग्निपथ भर्ना गर्ने योजना कोभिडका कारण चीनको हवाइमा ८० हजार पर्यटक फसे कमजोर बन्दै मनसुनी प्रभाव मोटरसाइकलबाट खसेर महिलाको मृत्यु करेन्ट लागेर २५ वर्षीया प्रशानाको मृत्यु पोखरा क्षेत्रीय अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल पुसदेखि सञ्चालनमा आउने महजोडीको फिल्म ‘महापुरुष’को प्रदर्शन कात्तिकमा आगो लगाएर ज्वाइँद्वारा सासु र श्रीमतीको हत्या प्रयास बुटवलमा लेडी जेसीज सप्ताह २०२२ सुरु अन्तरछिमेक पार्टीगत सम्बन्ध जन्मदिनको अवसरमा पाण्डेले सुरु गरिन् विद्यालयमा खाजा कार्यक्रम, रोटरी क्लबले निरन्तरता दिने बुटवलमा बालबालिका लक्षित कोभिड विरुद्धको दोस्रो मात्रा खोप