२९ श्रावण २०७९, आईतवार

Aug 14, 2022

बुटवल । अर्घाखाँची सिमेन्ट प्रालिले रुपन्देहीको भैरहवामा निःशुल्क मास्क वितरण गरेको छ । प्रालिले कोरोना भाइरस (कोभिड–१९)को जोखिमलाई मध्यनजर गर्दै कोरोनाबाट बच्न भैरहवामा मास्क वितरण गरेको हो ।

मास्क वितरण गर्दै प्रा.लि.का महाप्रबन्धक उद्धव बहादुर कार्कीले कोरोना भाइरसको सम्भाव्य जोखिमबाट बच्नका लागि साबुन पानीले नियमित हात धुनुका साथै हिँडडुल गर्दा अनिवार्य मास्कको प्रयोग गर्न आग्रह गरे ।

समुदायस्तरमा संक्रमण फैलिएपछि ‘कोरोना भाइरसबाट बच्नको लागि मास्क प्रयोग गरौं’ भन्ने नाराका साथ भैरहवास्थित मिलनचोक र विद्रोही चोकमा २ हजार बढी एननाइटी फाइभ मास्क वितरण गरिएको प्रा.लि.का मार्केटिङ म्यानेजर निलकण्ठ खनालले जानकारी दिए । प्रालिका पर्चेज म्यानेजर अनिल कुमार गुप्ता लगायत कर्मचारीहरुले सर्वसाधारणलाई मास्क वितरण गरेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कार्यकर्तालाई निर्वाचनमा होमिन नेकपा एकिकृतको आग्रह प्यूठान जीप दुर्घटना अपडेट : मृतकको संख्या तीन पुग्यो रोट्रयाक्ट क्लब अफ कोटिहवाद्वारा निःशुल्क शिविर, करिब ४ सय जनाले लिए सेवा राष्ट्रपतिबाट नागरिकता विधेयक अस्वीकृत दाजुभाई मिलेर बहिनीको प्रेमीको हत्या चर्चमा आगलागी, ४१ जनाको मृत्यु प्यूठानमा जीप दुर्घटना, नौ जना घाइते लुम्बिनी सरकारको प्रगति : तालिम गोष्ठिदेखि कर्मचारीको विवरण सार्वजनिकसम्म पाल्पामा सोमप्रसाद भर्सेस ठाकुर गैरे !, अर्को क्षेत्रमा कसको चर्चा ? बुटवल उपमहानगरको न्यायिक समितिले गर्‍यो ६ वटा विवाद निरुपण थप ४५५ जनामा कोरोना संक्रमण, २ को मृत्यु बजेट अधिवेशनमै धमाधम कानुन निर्माण १३ वर्षीया बालिकालाई याैन दुर्व्यवहार गरेकाे आरोपमा पक्राउ मेयर बालेनज्यू, तपाइँ असफल हुनु भएन : पूर्वसचिव शारदा त्रिताल आत्मनिर्भर हजुरआमाहरू संघीय सरकारविरुद्ध मधेश प्रदेशका मुख्यमन्त्री र मन्त्रीहरू नै धर्नामा गणपूरक संख्या नपुगेपछि दोस्रो पटक पनि संसद बैठक स्थगित प्रचण्ड-बाबुरामबीच एउटै चुनाव चिन्हमा लड्ने सहमति एमालेले अर्थमन्त्री शर्मालाई स्वीकार्‍यो विद्यालयमा बहुउपयोगी शैक्षिक सामग्री र दृश्टिविहिन विद्यार्थीहरुलाई भोजन