२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

भैरहवा । सम्मरीमाई गाउँपालिका अध्यक्ष जितेन्द्रनाथ शुक्ला (बब्लु) सि. के. राउत नेतृत्वको जनमत पार्टीमा प्रवेश गर्ने सहमति गरेका छन् । २०७३ सालमा भएको स्थानीय तहको निर्वाचनमा तत्कालिन मधेशी जनाधिकार फोरम (लोकतान्त्रिक ) बाट गाउँपालिका अध्यक्षमा उम्मेद्वारी दिएका शुक्ला विजयी भएका थिए । फोरम लोकतान्त्रिक नेपाली काङ्ग्रेसमा समाहित भए पछि नेकपामा प्रवेश गरेका उनले नेकपा पनि परित्याग गरेका थिए ।मँगलबार सम्मरीमाई गाउँपालिकामा आयोजित

कार्यक्रममा शुक्ला सि. के. राउत नेतृत्वको प्रवेश गर्ने औपचारिक सहमती गरेका छन् । उनलाई पार्टीका केन्द्रिय सदस्यहरु अब्दुल खाँ, भोपेन्द्र यादव र इरफान सेखले पार्टी प्रवेश गराउन सहमती गराएका थिए । पार्टी प्रवेश सहमती कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै नेता शुक्लाले भ्रष्टाचार हटाउन, विपदबाट जोगाउन जनमत सेनाको आवश्यकता रहेको औल्याए । यस्तै पार्टीका केन्द्रिय सदस्य इरफान सेखले मधेस र मधेशीको हकहित र मुक्तिको लागि पार्टी प्रवेश गरेकोमा धन्यवाद दिए ।

यस्तै अर्का केन्द्रीय सदस्य भोपेन्द्र प्रसाद यादवले जनताको शासनको अनूभुती दिलाएको जितेन्द्र नाथ शुक्लाले मधेश र मधेसी जनताको साथ दिन पार्टी प्रवेश गरेको बताए । केन्द्रीय सदस्य अब्दुल खानले जनमत पार्टीले पटक पटक मधेस र मधेसीको हकहितको लागि काम गर्दै आइरहेको बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

निर्मला प्रकरणमा मुछिएका दिलीपले युवतीलाई दुर्व्यवहार गरेको आरोप, अनुसन्धान जारी विश्वका लागि ताइवान किन यति महत्त्वपूर्ण छ ? गैरसांसदको कार्यकाल सकिएसँगै मन्त्री छान्न संसदीय दलको बैठक हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि… चितवनमा दुई अर्ब लगानीमा क्यान्सर अस्पताल निर्माण ‘तिम्रै मान्छे हुम कर’ सार्वजनिक नेपाल समाजवादी पार्टीको लुम्बिनी इन्चार्जमा खनाल जापानको आधुनिक प्रविधि नेपालमा भित्र्याउनका लागि पहल गर्न प्रचण्डकाे आग्रह नेपाल खेलकूद महासंघ तिलोत्तमा ११ मा वडा कमिटि, अध्यक्षमा पुन आज कतिमा कारोबार भैरहेको छ सुनचाँदी ? ज्ञानेन्द्र शाही जुम्लाबाट चुनाव लड्ने इजरायलद्वारा गाजा युद्धविरामको प्रस्ताव स्वीकार भूमि आयोगः सम्झौतामा स्थानीय तहहरुको वेवास्ता, भूमिहीनहरु निराश सत्ता गठबन्धनलाई सिट बाँडफाँट मिलाउन कति सहज? गरिब किन गरिब भए ! पुरानो सुनलाई टल्काउछौँ भन्दै ठगी गर्ने दुई भारतीय नागरिक पक्राउ सिट बाँडफाँटबारे छलफल गर्न सत्ता गठबन्धनको कार्यदलको बैठक बस्दै कर्णालीका चार ठाउँमा नयाँ सहर, पूर्वाधारको काम छैन सन्तोषजनक नेपालीहरूलाई पनि भारतीय सेनाको अग्निपथ भर्ना गर्ने योजना कोभिडका कारण चीनको हवाइमा ८० हजार पर्यटक फसे