११ मंसिर २०७९, आईतवार

Nov 27, 2022

बुटवल । रुपन्देहीको सैनामैनाका कृष्ण बहादुर थापा मृत अवस्थामा फेला परेका छन्। सैनामैना नगरपालिका–४ का ५७ वर्षीय थापा आइतबार दिउँसो पाल्पाको तिनाउ गाउँपालिका–१ झिगामारको जंगलमा मृत फेला परेको वडा सदस्य अमर बहादुर तरामुले जानकारी दिए ।

गत साउन ६ गतेदेखि सम्पर्कबिहिन थापा मानसिक रोगी भएको पारिवारीक स्रोतले जनाएको छ । ‘थापा ६ गतेदेखि हराएको र परिवारका सदस्यले दिएको हुलिया मिलेकाले छ, वडा सदस्य तरामुले भने घटना स्थलमा प्रहरी आइसकेको छैन । ’ बाख्रा चराउनका लागि जंगलमा गएका स्थानीयहरुले मृत अवस्थामा देखेपछि प्रहरीलाई खबर गरेका थिए । घटना जानकारी पाएसँगै इलाका प्रहरी कार्यालय दोभानको टोली घटनास्थल तर्फ जाँदै गरेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बुटवलमा सामुहिक बेल बिवाह, करिब ४ दर्जन कन्या सहभागी लागुऔषधसहित ६ जना पक्राउ प्रतिनिधि र प्रदेशसभामा प्रत्यक्षतर्फ कर्णालीमा महिलाकाे उपस्थिति शून्य किमले पुनः सार्वजनिक गरे छोरीसँगको तस्वीर, उत्तराधिकारी बनाउने तयारी ? तीन जिल्ला बाहेकको मतपरिणाम मङ्सिर १३ गतेसम्म आइसक्ने रुस र युक्रेनद्वारा युद्धबन्दी आदानप्रदान इरानमा पक्राउ परेका र्‍यापरको परिवार जोखिममा इलाम १ र सुनसरी ४ मा रोकिएको मतगणना सुरु मोटरसाइकल दुर्घटनामा चालकको मृत्यु क्युएफएक्स बुटवलले तेस्रो वार्षिकत्सोवको अवसरमा टिकटमा छुट दिने लुम्बिनी बौद्ध विश्वविद्यालयले १८ औं स्थापना दिवस सप्ताहव्यापी मनाउँदै देउवाका ६ मन्त्री पराजित आमनिर्वाचनमा राप्रपाको फड्को लुम्बिनी प्रदेशमा एमाले बन्यो ठूलो दल यी तीन उम्मेदवार, जसले अर्घाखाँचीमा सबैभन्दा कम मत प्राप्त गरे उत्तर कोरियाको लक्ष्य विश्वको बलियो आणविक शक्ति प्राप्त गर्नु होः किम जोङ उन चितवनमा गैंडा मृत्यु प्रकरणमा मुछिएका ठेकेदारलाई लुम्बिनीमा ३ अर्बको ठेक्का ! १५७ क्षेत्रको मतपरिणाम सार्वजनिक, कुन पार्टीले कति सिट जित्यो ? अमेरिकामा हुवावे र जेडटीइले उत्पादन गरेका दूरसञ्चार उपकरण विक्रीमा प्रतिबन्ध रेल्वे कम्पनीले कर्मचारी भर्ना खुलायो, चालकदेखि टेक्निसियनसम्म १० जना माग