१८ मंसिर २०७९, आईतवार

Dec 4, 2022


तुलसीपुर, १० असोज । तुलसीपुरमा नगद सहित १३ जना जुवाडे पक्राउ परेका छन् । ईलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरले शनिवार बेलुकी साढे पाँच बजे जुवा खेलिरहेका १३ जनालाई पक्राउ गरेको हो ।

तुलसीपुर ६ स्थित भुयारथान बस्ने कुमार सुनारको घरबाट उनीहरुलाई नगद ९८ हजार ९ सय ५० रुपैया सहित पक्राउ गरेकोईलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरका प्रमुख एवं डिएसपी शिव बहादुर सिंहले जानकारीदिएका छन् । पक्राउ पर्नेहरुमा सोहि ठाउँका २८ बर्षिय रोसन बुढाथोकी,४३ बर्षिय भरत बि.क,२८ बर्षिय हेमन्त शाही,२८ बर्षिय सुशिल वली,४२ बर्षिय कुमार सुनार, ३३ बर्षिय ओम बहादुर बुढामगर, वडा नम्वर ७ बस्ने ३६ बर्षिय प्रेम बहादुर सुनार, वडा नम्वर ८ बस्ने ३९ बर्षिय टंक बहादुर सुनार, घोराही उपमहानगरपालिका १३ बस्ने ३३ बर्षिय माल बहादुर वली, सोहि उपमहानगरपालिका वडा नम्वर १० बस्ने २८ बर्षिय केशव डांगी ,वडा नम्वर ११ बस्ने २६ बर्षिय अर्जुन पुन ,बाँके कोहलपुर नगरपालिका १० बस्ने ६० बर्षिय धर्मराज बुढाथोकी र सोहि नगरपालिका ८ बस्ने ४० बर्षिय दिपक वली रहेका छन् ।

उनीहरुको साथबाट नखोलेको रातो तथा कालो रङ्गको तास ५ गड्डी र खोलेको ३ गड्डी तास बरामद गरेको प्रहरी नायव उपरिक्षक सिंहले जानकारी दिएका छन् । विशेष सुचनाको आधारमा जिल्ला प्रहरी कार्यालय र ईलाका प्रहरी कार्यालयबाट खटिएको प्रहरी टोलीले उनीहरुलाई पक्राउ गरेको हो । पक्राउ परेकामाथी थप अनुसन्धान भईरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

इन्डोनेसियामा शक्तिशाली भूकम्प माओवादी केन्द्रको पदाधिकारी बैठक बस्दै गोकुल बास्कोटाको घरमा फेला परेको शंकास्पद वस्तु सेनाद्वारा निष्क्रिय उपमेयर डंगोलको निर्देशन: आकाशे पुल तत्काल मर्मत गर्नु, बार घटाएर पारदर्शी बनाउनू भूमि आयोगको सूचनापछि काठमाण्डौंमा थप आक्रामक बन्दै उपत्यका विकास प्राधिकरण नेत्रहीन टी-२० विश्वकपमा नेपाल, टोली आज भारत प्रस्थान हुँदै ठूला तीन दल खुम्चिदा नयाँ दुई दलको भयो उदय पहाडी क्षेत्रमा बदलीको सम्भावना सजिलो सहकारीको छैटौं अधिवेशन, अध्यक्षमा पुनः पोख्रेल बुटवल तथा सैनामैनाका यी स्थानमा आइतबार विद्युत अनियमित हुने (सूचनासहित) देवदहकी दिपा मृगौला रोगले पीडित, सहयोगका लागि परिवारको अपिल दाङमा चार महिनामै थपिए करिब तीन सय उद्योग, ६१ करोड बढीको पूँजी लगानी भैरहवामा मंसिर १८ देखि अन्तर विद्यालय टि-२० क्रिकेट अमरज्योतीको १४ औं वार्षिक साधारणसभा तिलोत्तमाको मेलामा दर्शकको चाप बढ्दै, शनिबार मात्रै ५० हजारले अवलोकन गरेको दाबी ‘परदेशको पसिनाको उचित प्रतिफल निकाल्न राज्यको ध्यान जानुपर्छ’ बुद्ध सामुदायिक टेलिभिजनको अध्यक्षमा पुनः ओम ज्ञवाली डुब्न थालेपछि रुपन्देहीका सहकारीहरु एक ठाउँमा, संकट टर्नेमा अभियान्ताहरुकै आशंका कमल थापाको पार्टीलाई समानुपातिकतर्फ कुन प्रदेशमा कति मत ? सरकार गठनबारे सबै विकल्पमा खुला राख्ने माओवादीको निर्णय