१८ मंसिर २०७९, आईतवार

Dec 4, 2022

तस्विर : तोया लम्साल

बुटवल । गएरातीको वर्षाले पहिरो झरेपछि अवरुद्ध बुटवल–पाल्पा सडक खुलाउन आज दिनभर लाग्ने भएको छ । सिद्धार्थ राजमार्ग अन्तरगत सिद्धबाबा क्षेत्र, झुम्साको सिसुवा, डुम्रेको गौडे पुल नजिकै झरेको पहिरोले सडक अवरुद्ध भएको छ ।

यस बाहेक अन्य विभिन्न ठाउँहरुमा समेत स–साना पहिरोले अवरुद्ध सडक खुलाउनका लागि आज विहानै देखि काम सुरु भएको छ । प्रादेशिक ट्राफिक प्रहरी कार्यालय बुटवलले दिएको जानकारी अनुसार सिद्धबाबा क्षेत्रमा पहिरो सफाइका लागि बुटवलदेखि डोजर गइसकेको छ भने झुम्साको सिसुवामा झरेको पहिरो हटाउन दोभानमा राखिएको डोजरले काम गर्दै छ । यसैगरी पाल्पाको डुम्रेमा झरेको पहिरो हटाउन सडक डिभिजन कार्यालय पाल्पाको जोडर आएको छ ।

बाटो सुचारु हुन आज दिन भर लाग्न सक्ने प्रादेशिक ट्राफिक प्रहरी कार्यालय बुटवलले जनाएको छ । प्रदेश अन्तरगतका अन्य सडकहरु भने सुचारु रहेको ट्राफिक प्रहरीले जानकारी गराएको छ । पश्चिम नवलपरासीको दाउन्नेमा हिजैदेखि एकतर्फी बाटो सुचारु रहेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

इन्डोनेसियामा शक्तिशाली भूकम्प माओवादी केन्द्रको पदाधिकारी बैठक बस्दै गोकुल बास्कोटाको घरमा फेला परेको शंकास्पद वस्तु सेनाद्वारा निष्क्रिय उपमेयर डंगोलको निर्देशन: आकाशे पुल तत्काल मर्मत गर्नु, बार घटाएर पारदर्शी बनाउनू भूमि आयोगको सूचनापछि काठमाण्डौंमा थप आक्रामक बन्दै उपत्यका विकास प्राधिकरण नेत्रहीन टी-२० विश्वकपमा नेपाल, टोली आज भारत प्रस्थान हुँदै ठूला तीन दल खुम्चिदा नयाँ दुई दलको भयो उदय पहाडी क्षेत्रमा बदलीको सम्भावना सजिलो सहकारीको छैटौं अधिवेशन, अध्यक्षमा पुनः पोख्रेल बुटवल तथा सैनामैनाका यी स्थानमा आइतबार विद्युत अनियमित हुने (सूचनासहित) देवदहकी दिपा मृगौला रोगले पीडित, सहयोगका लागि परिवारको अपिल दाङमा चार महिनामै थपिए करिब तीन सय उद्योग, ६१ करोड बढीको पूँजी लगानी भैरहवामा मंसिर १८ देखि अन्तर विद्यालय टि-२० क्रिकेट अमरज्योतीको १४ औं वार्षिक साधारणसभा तिलोत्तमाको मेलामा दर्शकको चाप बढ्दै, शनिबार मात्रै ५० हजारले अवलोकन गरेको दाबी ‘परदेशको पसिनाको उचित प्रतिफल निकाल्न राज्यको ध्यान जानुपर्छ’ बुद्ध सामुदायिक टेलिभिजनको अध्यक्षमा पुनः ओम ज्ञवाली डुब्न थालेपछि रुपन्देहीका सहकारीहरु एक ठाउँमा, संकट टर्नेमा अभियान्ताहरुकै आशंका कमल थापाको पार्टीलाई समानुपातिकतर्फ कुन प्रदेशमा कति मत ? सरकार गठनबारे सबै विकल्पमा खुला राख्ने माओवादीको निर्णय