११ मंसिर २०७९, आईतवार

Nov 27, 2022

तिनाउ । मँगलबारदेखि लगातर ३ दिनसम्म परेको वर्षाले पाल्पाको तिनाउमा ६ घर परिवार विस्थापित भएका छन् । विहिबारसम्म परेको वर्षाले तिनाउका वडानम्बर २ को हरियाली गाउँमा २ घर परिवार विस्तापित भएका छन् भने वडा नम्बर ३ मा ४ घर परिवार विस्थापित भएको तिनाउका प्रवक्ता तथा वडा नम्बर २ अध्यक्ष राजेश श्रेष्ठले जानकारी दिए ।

विहिबार साँझ वडा नम्बर २ मा घर भत्किएको खबर आएसँगै इलाका प्रहरी कार्यालय दोभानको टोलीसहित स्थलगत अनुगमनमा पुगेका श्रेष्ठले पिडितहरुलाई गाउँपालिकाले राहत उपलब्ध गराउने जानकारी गराए । नगरपालिकाले दैविक प्रकोप तथा उद्धार कोषबाट पूर्ण रुपमा घर भत्किएका घर परिवारलाई क्षतिपुर्ति स्वरुप २० हजार रकम उपलब्ध गराउने तथा आंसिक क्षति भएकाहरुलाई १० हजार राहत रकम उपलब्ध गराइने बताए ।

यसैगरी गोठमा पूर्ण क्षति भएकाहरुलाई १० हजार तथा आंसिक क्षति भएको अवस्थामा ५ हजार रकम राहत स्वरुप उपलब्ध गराइने बताए । गाउँपालिकाले तत्कालका लागि पिडितहरुलाई त्रिपाल तथा लत्ताकपडा उपलब्ध गराउने गरेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

किमले पुनः सार्वजनिक गरे छोरीसँगको तस्वीर, उत्तराधिकारी बनाउने तयारी ? तीन जिल्ला बाहेकको मतपरिणाम मङ्सिर १३ गतेसम्म आइसक्ने रुस र युक्रेनद्वारा युद्धबन्दी आदानप्रदान इरानमा पक्राउ परेका र्‍यापरको परिवार जोखिममा इलाम १ र सुनसरी ४ मा रोकिएको मतगणना सुरु मोटरसाइकल दुर्घटनामा चालकको मृत्यु क्युएफएक्स बुटवलले तेस्रो वार्षिकत्सोवको अवसरमा टिकटमा छुट लुम्बिनी बौद्ध विश्वविद्यालयले १८ औं स्थापना दिवस सप्ताहव्यापी मनाउँदै देउवाका ६ मन्त्री पराजित आमनिर्वाचनमा राप्रपाको फड्को लुम्बिनी प्रदेशमा एमाले बन्यो ठूलो दल यी तीन उम्मेदवार, जसले अर्घाखाँचीमा सबैभन्दा कम मत प्राप्त गरे उत्तर कोरियाको लक्ष्य विश्वको बलियो आणविक शक्ति प्राप्त गर्नु होः किम जोङ उन चितवनमा गैंडा मृत्यु प्रकरणमा मुछिएका ठेकेदारलाई लुम्बिनीमा ३ अर्बको ठेक्का ! १५७ क्षेत्रको मतपरिणाम सार्वजनिक, कुन पार्टीले कति सिट जित्यो ? अमेरिकामा हुवावे र जेडटीइले उत्पादन गरेका दूरसञ्चार उपकरण विक्रीमा प्रतिबन्ध रेल्वे कम्पनीले कर्मचारी भर्ना खुलायो, चालकदेखि टेक्निसियनसम्म १० जना माग प्रत्यक्षतर्फ १५४ सिटको टुङ्गो लाग्दा यी ११ स्थानमा बाँकी गुल्मीमा धान उत्पादन घट्यो, करिब २८ हजार मेट्रिकटन उत्पादन तुराँग वहुप्राविधिक शिक्षालय विपन्न विद्यार्थीकाे सहारा