१४ मंसिर २०७९, बुधबार

Nov 30, 2022

बुटवल । राजेश हमाल नेपाली चलचित्र क्षेत्रका कलाकारहरु मध्ये सम्भवतः धेरै सुनिने नाम हो । २ दशक अगाडिदेखि करिब २ सय चलचित्रमा अभिनय गरेका उनलाई नेपाली चलचित्र क्षेत्रका महानायक पनि भनिन्छ । यसै विषयमा केहि समय अघि उनको निकै चर्चा परिचर्चा पनि भयो । उमेरले ५ दशक नाघेका हमाल ढिलो विवाह गरेका कारण पनि चर्चामा रहेका थिए ।

विगत केहि वर्षयता चलचित्रको मुख्य भूमिका नायकबाट निष्क्रिय बनेका उनी हालका पनि निकै चर्चित सेलिब्रेटी हुन् । टेलिभिजन शोदेखि विभिन्न विज्ञापनमार्फत निरन्तर चर्चामा आउने हमाल पछिल्लो समयमा पनि फरक विषयमा चर्चामा छन् । हालै मात्रै उनले एक सय बढी चलचित्र क्षेत्रका प्राविधिकहरुलाई आर्थिक सहयोग गरेका उनलाई उदाहरणीय सेवा गरेको भन्दै धेरैले प्रशंसा गरेका छन् ।

त्यसै गरी उनले पछिल्लो समय टेलिभिजन कार्यक्रम जातको प्रश्न सञ्चालन गर्दै छन् । यसै क्रममा हामीले उनका पछिल्ला गतिविधिसँगै उनले आफ्नो फेसबुकमार्फत सार्वजनिक गरेका १० तस्विरहरु यहाँ प्रकाशन गरेका छौं ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सम्पादक कंडेलको स्मृतीमा दीप प्रज्वलन कांग्रेसमा संसदीय दलको नेता छान्न चुनाव हुने संकेत, गगन र विश्वप्रकाश अघि बढे रोटरीले बुटवलमा भित्र्यायो ग्लोबल ग्रान्टअन्तर्गत १० करोडका प्रोजेक्ट तिलोत्तमामा औधोगिक ब्यापार मेलाको तयारी पूरा, ३ सय स्टल सहभागी हुँदै विकासका कामहरुमा राजनीतिक रँग नदिन छत्रकाेट गाउँपालिकाका अध्यक्ष पाण्डेकाे आग्रह गृहमन्त्री खाणकै गृहजिल्ला रुपन्देहीमा कांग्रेस शुन्य, कार्यकर्ता असन्तुष्ट समानुपातिकतर्फ कसको कति मत ? भ्रष्टाचार आराेपमा दाङका तत्कालिन प्रमुख डिभिजनल इन्जिनियर विरुद्ध मुद्दा दायर स्याङ्जा २ र बाजुरामा पुनः मतदान नहुने, गणना सुरु गर्न आयोगको निर्देशन लुम्बिनीका कर्मचारी आन्दोलित : बुटवलबाट रातारात कुम्लो पारेर राजधानी सार्न हुँदैन कर्णाली सरकार गठनका लागि शक्ति केन्द्र धाउँदै नेताहरु अतिक्रमण गरेर बनाइएका संरचना ३५ दिनभित्र हटाऊ : उपत्यका विकास प्राधिकरण पोलियो खोपको तयारीमा रहेकाे प्रहरी ट्रकमा आत्मघाती हमला, ३ जनाको मृत्यु प्रत्यक्षतर्फ महिला निर्वाचित नहुँदा सुदूरपश्चिममा समानुपातिक कोटाबाट संसद छिर्न चाहने पुरुषलाई समस्या १६५ निर्वाचन क्षेत्रमा १६१ को अन्तिम नतिजा सार्वजनिक, हेर्नुहोस कहाँ कसले जिते ? स्याङ्जामा सुन्तला उत्पादन वृद्धि भएपछि किसान उत्साहित अरबाज खान र जर्जियाको ब्रेकअप सोलुखुम्बुका एक हजार परिवार बिजुलीविहीन चीनको आणविक हतियार सन् २०३५ सम्ममा तीन गुणा बढी: अमेरिका भैरहवा आँखा अस्पतालमा अत्याधुनिक मोडुलर शल्यक्रिया कक्ष स्थापना गरिने