१८ मंसिर २०७९, आईतवार

Dec 4, 2022

तेरिया फौजा मगर, चर्चित नाम हो । जो सानैमा राष्ट्रियस्तरमा मात्रै नभई अन्तराष्ट्रिय स्तरमै चर्चामा आउन सफल सेलिब्रेटी हुन् । भारतीय टेलिभिजन जिटिभिबाट प्रसारण हुने रियालिटी शो ‘डान्स इण्डिया डान्स लिटिल मास्टर’ तेस्रो सिजनको उपाधि जित्दा उनी मात्रै १३ वर्षकी थिइन् । हाल उनी १८ वर्ष पुगी सकेकी छन् । गत अगष्टबाट १९ वर्षमा लागेकी उनले आफू १८ वर्ष पुगेको विश्वास नलागेको भन्दै आफ्नो फेसबुक पेजमा पोष्ट गरेकी थिइन् ।

रुपन्देहीको कञ्चन गाउँपालिकामा जन्मिएकी उनी भारतको चर्चित डान्सिङ रियालिटी शो ‘डिआइडि लिटिल मास्टर’ तेस्रो सिजनको उपाधि जितेपछि विश्वसामू चिनिएकी हुन् । तेरिया भारतीय टेलिभिजन च्यानल कलर्स टिभीबाट प्रसारण हुने रियालिटी शो ‘झलक दिखला जा–९ को विजेता पनि हुन् । उनी देश तथा विदेशका विभिन्न ठाउँहरुमा आफ्नो प्रस्तुति देखाउँदै आएकी छन् । निकै चर्चित बनेकी तेरियाले सानै उमेरमा डान्स शो जितेपछि भारत तथा नेपालका विभिन्न ठूला कार्यक्रममा सहभागी भैसकेकी छन् ।

बुटवल स्थित बागेश्वरी संगितालयमा नृत्य प्रशिक्षण लिएकी उनी सोही संगितालयबाट सो प्रतियोगितामा सहभागी भएकी थिइन् । कुशल नृत्य र आधुनिक डान्स गर्ने प्रतिभाकै कारण तेरियाले लाखौं दर्शकको मन जित्न सफल भएकी छन् । उनी सामाजिक सञ्जालमा पनि सक्रिय रहँदै आएकी छन् । उनले सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमा पोस्ट गरेका केही तस्वीर यस्ता रहेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

माया लुहारका हत्या आरोपित सशस्त्र प्रहरी जवान पक्राउ मित्रपार्कमा खानेपानीको पाइपलाइन बिछ्याउन सडकमै खाल्डो, सवारी आवागमन प्रभावित पूर्वप्रहरीका सन्तानलाई विद्यालय र प्रहरी भर्ना छनोटमा प्राथमिकता दिइने पूर्वाधार बनाएर मात्रै प्रदेश राजधानी सार्न रुपन्देही कांग्रेसकाे माग सुर्खेतमा जिप दुर्घटना हुँदा ६ जना घाइते निर्वाध रूपमा रात्रीकालीन बजार सञ्चालन गर्न रुपन्देहीका हाेटल व्यवसायीकाे माग राप्रपा प्रवक्ता श्रेष्ठको नजरमा सरकार गठनमा माओवादीका ५ विकल्प हिजाब नलगाएपछि सरकारले भत्कायो इरानी आरोहीको घर सामाजिक सुरक्षामा तीस प्रतिशत आबद्ध इन्डोनेसियामा शक्तिशाली भूकम्प माओवादी केन्द्रको पदाधिकारी बैठक बस्दै गोकुल बास्कोटाको घरमा फेला परेको शंकास्पद वस्तु सेनाद्वारा निष्क्रिय उपमेयर डंगोलको निर्देशन: आकाशे पुल तत्काल मर्मत गर्नु, बार घटाएर पारदर्शी बनाउनू भूमि आयोगको सूचनापछि काठमाण्डौंमा थप आक्रामक बन्दै उपत्यका विकास प्राधिकरण नेत्रहीन टी-२० विश्वकपमा नेपाल, टोली आज भारत प्रस्थान हुँदै ठूला तीन दल खुम्चिदा नयाँ दुई दलको भयो उदय पहाडी क्षेत्रमा बदलीको सम्भावना सजिलो सहकारीको छैटौं अधिवेशन, अध्यक्षमा पुनः पोख्रेल बुटवल तथा सैनामैनाका यी स्थानमा आइतबार विद्युत अनियमित हुने (सूचनासहित) देवदहकी दिपा मृगौला रोगले पीडित, सहयोगका लागि परिवारको अपिल