१८ मंसिर २०७९, आईतवार

Dec 4, 2022

साङ्केतिक तस्वीर

बुटवल । मँगलबारदेखि परेको निरन्तरको वर्षाले प्रदेश ५ का विभिन्न ठाउँमा सडक अवरुद्ध हुने र खोल्ने क्रम जारी रहेको छ । यसै बीच सिद्धार्थ राजमार्ग अन्तरगत बुटवल–पाल्पा सडक खण्डको दहमा बाटो खुलेको केही समयमा नै पुनः अर्को ठाउँ डुम्रेमा अवरुद्ध भएको छ । प्रादेशिक ट्राफिक प्रहरी कार्यालय बुटवलको जानकारी अनुसार मध्यान्न १२ बजे तानसेन नगरपालिका–८ डुम्रेमा पहिरोले सडक पुरिएपछि अवरुद्ध बनेको हो । माथीबाट पहिरो झर्ने क्रम जारी रहेकाले सडक खुलाउन नसएिको प्रहरीले जनाएको छ ।

Advertisement

यसैगरी आजै विहान अवरुद्ध बनेको तिनाउ–५ कालीमाटीमा ढुँगासहित झरेको पहिरोले अवरुद्ध बनेको सडक एकतर्फी मात्रै खुला रहेको छ । उता गोरुसिङ्गे सन्धिखर्क सडक पनि अवरुद्ध बनेको छ । सन्धिखर्क नगरपालिका–६ दहखोलमा पहिरोले सडक पुरिएपछि अवरुद्ध भएको हो । अवरुद्ध सडक खुलाउने प्रयास भइरहेको ट्राफिक प्रहरीले जनाएको छ । प्रदेशका अन्य सडकहरु भने सुचारु रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

मँगलबारदेखि मनसुन सक्रिय, प्रदेशका अधिकांश ठाउँमा वर्षा
मंगलबारदेखि पुनः सक्रिय भएको मनसुन बुधबार प्रदेश ५ सहित देशका अधिकांश भागमा सक्रिय हुँदै छ । जल तथा मौसम पूर्वानुमान महाशाखाका अनुसार बुधबार देशभर सामान्य देखि पुर्णतया बदली रही देशका घेरै स्थानहरूमा मेघगर्जन र चट्याङ्गसहित हल्का देखि मध्यम वर्षाको सम्भावना रहेको जनाएको छ ।

प्रदेश ५ को तिनाउ, वाणगंगा, पश्चिम राप्ती, बबईलगायतका नदीहरुमा बहाव बढ्दै जाँदा सचेत रहन आग्रह गरिएको छ । प्रदेश ५ का पाल्पा, गुल्मी, अर्घाखाँची, रुपन्देही, कपिलवस्तु, रोल्पा, रुकुम, प्युठान र दाङका खोलाहरुमा पनि बाढीको सम्भावना रहेको भन्दै मौसम पुर्वानुमान महाशाखाले सचेत रहन आग्रह गरेको छ । यस्तै बुधबार राती पनि देशभर सामान्य देखि पुर्णतया बदली रही धेरै स्थानहरूमा मेघगर्जन र चट्याङ्गसहित हल्का देखि मध्यम वर्षाको सम्भावना रहेको मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले जनाएको छ ।

सबै प्रदेशका थोरै/थोरै स्थानमा भारी वर्षाको सम्भावना रहेको छ भने प्रदेश नं १, बाग्मती प्रदेश, गण्डकी प्रदेश,प्रदेश नं ५ र कर्णाली प्रदेशका १/२ स्थानहरुमा धेरै भारी वर्षाको समेत संभावना रहेको मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले जनाएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

बुटवलको कालिका क्याम्पसमा वार्षिकोत्सबको अवसरमा सप्ताहव्यापी कार्यक्रम तिलोत्तमाको विद्युत प्राधिकरण नयाँ मिल वितरण केन्द्रको नयाँ भवनबाट सेवा शुभारम्भ अनलाइन सञ्चार माध्यमको संख्या ३ हजार ७०३, सूचीकरण अद्यावधिक गर्न काउन्सिलको सूचना भैरहवामा अन्तर–विद्यालय क्रिकेट प्रतियोगिता सुरु रुपन्देहीमा घर बनाईदिने प्रलोभनमा लाखौँ ठगि गरी फरार प्रतिनिधिसभाका १६५ मध्ये १६४ स्थानको परिणाम सार्वजनिक राजधानी तत्काल दाङ नसार्न एमालेबाट निर्वाचित रुपन्देहीका ४ सांसदको माग सुकुम्बासी व्यवस्थापनबारे अध्ययन गर्न समिति गठन कहिले हुन्छ निर्वाचन आचारसंहिता फुकुवा ? बुटवलमा बसको ठक्करबाट १५ महिनाका बालकको मृत्यु विश्वका आधा प्रजातान्त्रिक देश पतनमाः अध्ययन जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा एक जना पक्राउ घाँटी रेटेर महिलाको हत्या गरेको आरोपमा प्रहरी जवान पक्राउ कांग्रेस प्रवक्ता महत किन भेट्दैछन् नेताहरूलाई ? कम्युनिस्टविनै बहुमतको सरकार बन्छ ? यस्तो छ सम्भावना बुटवलबाट मुख्यमन्त्रीले मन्त्रालय दाङ सार्न थालेपछि दलहरुको बिरोध कोलम्बियामा सरकार र विद्रोही समूहबीच वार्ताः सहमतिनजिक पुगेको राष्ट्रपतिको भनाई दोलखा प्रदेश सभा (ख)मा एमालेका केसी विजयी शुभकामनासहित धनराजलाई पद्माको सुझाब : ‘आगामी दिनमा तपाईबाट लोकतन्त्र अपहरित नहोस्’ माया लुहारका हत्या आरोपित सशस्त्र प्रहरी जवान पक्राउ