२९ श्रावण २०७९, आईतवार

Aug 14, 2022

काठमाडौँ । इन्डियन प्रिमियर लिग क्रिकेट (आईपीएल)मा नेपाली लेग स्पिनर सन्दीप लामिछाने आवद्ध दिल्ली क्यापिटल्सले विजयी सुरुवात गरेको छ ।

Advertisement

गए राति यूएईमा सम्पन्न खेलमा दिल्लीले सुपर ओभरमा किंग्स ११ पञ्जाबलाई हराउँदै विजयी यात्रा सुरु गरेको हो । सुपर ओभरमा पञ्जाबले ३ बलमा २ विकेट गुमाएर २ रन मात्र बनायो । लोकेश राहुल र निकोलस पुरनलाई कागीसो रबाडाले आउट गराए । दिल्लीका लागि भने ऋषभ पन्तले विजयी रन बनाउन सफल भए ।

त्यसअघि जितका लागि १ सय ५८ रनको लक्ष्य पछ्याएको पञ्जाबले पुरै २० ओभरमा ८ विकेट गुमाउँदै १ सय ५७ रन बनाएपछि खेल सुपर ओभरमा पुगेको थियो । पञ्जाबका लागि मयंक अग्रवालले सर्वाधिक ८९ रनको योगदान दिए । यस्तै, लोकेश राहुलले २१ रन, कुष्णप्पा गौतमले २० र सर्फराज खानले १२ रन जोड्न सफल भए । बलिङतर्फ दिल्लीका लागि रविचन्द्रन आश्विन, कागिसो रबाडा र मार्कस स्टोइनिसले समान २/२ विकेट लिए । अक्षर पटेल र मोहित शर्माले एक एक विकेट लिए ।

यसअघि, टस हारेर पहिले ब्याटिङको निम्तो पाएको दिल्लीले निर्धारित ओभरमा ८ विकेट गुमाएर १ सय ५७ रन बनाएको थियो । सुरुवातीक्रममा खराब प्रदर्शन गरेको दिल्लीका लागि मार्कुस स्टोनिसले अविजित ५३ रनको अर्धशतकिय पारी खेले । कप्तान श्रेयस लेयरले ३९ तथा ऋषभ पन्तले ३१ रन जोडे ।

पञ्जाबका मोहम्मद शामीले ३ विकेट लिए । यस्तै, शेल्डन कटरेलले २ तथा रबि बिश्रोईले १ विकेट लिए । दिल्लीले आईपीएलको पहिलो खेलमा नेपालका लेग स्पिनर सन्दीपलाई बेन्चमा राखेको थियो । दिल्लीले सेप्टेम्बर २५ मा चेन्नई सुपर किंग्ससँग खेल्ने छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

जंगली जनावरको आक्रमणबाट दुई जनाको मृत्यु कार्यकर्तालाई निर्वाचनमा होमिन नेकपा एकिकृतको आग्रह प्यूठान जीप दुर्घटना अपडेट : मृतकको संख्या तीन पुग्यो रोट्रयाक्ट क्लब अफ कोटिहवाद्वारा निःशुल्क शिविर, करिब ४ सय जनाले लिए सेवा राष्ट्रपतिबाट नागरिकता विधेयक अस्वीकृत दाजुभाई मिलेर बहिनीको प्रेमीको हत्या चर्चमा आगलागी, ४१ जनाको मृत्यु प्यूठानमा जीप दुर्घटना, नौ जना घाइते लुम्बिनी सरकारको प्रगति : तालिम गोष्ठिदेखि कर्मचारीको विवरण सार्वजनिकसम्म पाल्पामा सोमप्रसाद भर्सेस ठाकुर गैरे !, अर्को क्षेत्रमा कसको चर्चा ? बुटवल उपमहानगरको न्यायिक समितिले गर्‍यो ६ वटा विवाद निरुपण थप ४५५ जनामा कोरोना संक्रमण, २ को मृत्यु बजेट अधिवेशनमै धमाधम कानुन निर्माण १३ वर्षीया बालिकालाई याैन दुर्व्यवहार गरेकाे आरोपमा पक्राउ मेयर बालेनज्यू, तपाइँ असफल हुनु भएन : पूर्वसचिव शारदा त्रिताल आत्मनिर्भर हजुरआमाहरू संघीय सरकारविरुद्ध मधेश प्रदेशका मुख्यमन्त्री र मन्त्रीहरू नै धर्नामा गणपूरक संख्या नपुगेपछि दोस्रो पटक पनि संसद बैठक स्थगित प्रचण्ड-बाबुरामबीच एउटै चुनाव चिन्हमा लड्ने सहमति एमालेले अर्थमन्त्री शर्मालाई स्वीकार्‍यो