२९ श्रावण २०७९, आईतवार

Aug 14, 2022

बुटवल। हिन्दु धर्मअनुसार पूजा सम्पन्न गरिसकेपछि नजिकको खोलामा गई फूलपाती सेलाउने (बगाउने) परम्परा छ । यस्तै परम्परा निभाउने क्रममा रुपन्देहीको तिलोत्तमा नगरपालिका वार्ड नंं.१६ का एक पुरुषको ज्यान गएको छ ।

आफ्नै घरमा सम्पन्न लाख बत्ती पूजाको फूलपाती सेलाउन जाँदा नदीले बगाएर उनको मृत्यु भएको हो । ४५ वर्षिय नरबहादुर कुमालको शनिबार बिहान तिनाउ नदीमा डुबेर मृत्यु भएको र अमुवा पुल नजिक उनको शव भेटिएको इलाका प्रहरी कार्यालय चिलियाले जनाएको छ । शनिबार मृत्यु भएका कुमालको आइतबार सनाखत भएको प्रहरीले जानकारी गराएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

राष्ट्रपतिबाट नागरिकता विधेयक अस्वीकृत दाजुभाई मिलेर बहिनीको प्रेमीको हत्या चर्चमा आगलागी, ४१ जनाको मृत्यु प्यूठानमा जीप दुर्घटना, नौ जना घाइते लुम्बिनी सरकारको प्रगति : तालिम गोष्ठिदेखि कर्मचारीको विवरण सार्वजनिकसम्म पाल्पामा सोमप्रसाद भर्सेस ठाकुर गैरे !, अर्को क्षेत्रमा कसको चर्चा ? बुटवल उपमहानगरको न्यायिक समितिले गर्‍यो ६ वटा विवाद निरुपण थप ४५५ जनामा कोरोना संक्रमण, २ को मृत्यु बजेट अधिवेशनमै धमाधम कानुन निर्माण १३ वर्षीया बालिकालाई याैन दुर्व्यवहार गरेकाे आरोपमा पक्राउ मेयर बालेनज्यू, तपाइँ असफल हुनु भएन : पूर्वसचिव शारदा त्रिताल आत्मनिर्भर हजुरआमाहरू संघीय सरकारविरुद्ध मधेश प्रदेशका मुख्यमन्त्री र मन्त्रीहरू नै धर्नामा गणपूरक संख्या नपुगेपछि दोस्रो पटक पनि संसद बैठक स्थगित प्रचण्ड-बाबुरामबीच एउटै चुनाव चिन्हमा लड्ने सहमति एमालेले अर्थमन्त्री शर्मालाई स्वीकार्‍यो विद्यालयमा बहुउपयोगी शैक्षिक सामग्री र दृश्टिविहिन विद्यार्थीहरुलाई भोजन पहिरोले एक्स्काभेटर पुर्दा चालकको घटनास्थलमै मृत्यु रोट्रयाक्ट क्लब अफ बुटबल रामापिथेकसको अध्यक्षमा घिमिरे कर्णाली प्रदेशका उद्योगमन्त्री शाहीले लिए सपथ