२९ श्रावण २०७९, आईतवार

Aug 14, 2022

बुटवल । बुटवलको कालिका मानवज्ञान माध्यमिक विद्यालयका अवकाश प्राप्त प्रधानाध्यापक छबि नेपालको निधन भएको छ । पाल्पाको रिव्दीकोट गाउँपालिकामा जन्मिएका ६८ वर्षिय नेपाल लामो समयदेखि रुपन्देहीको बुटवल उपमहानगर–१ मा बसोवास गर्दै आएका थिए । उनको आइतबार बिहान काठमाण्डौ स्थित शसस्त्र प्रहरी अस्पताल बलम्वुमा उपचारको क्रममा मृत्यु भएको हो ।

Advertisement

नेपाल लामो समय देखि उच्च रक्तचाप र मधुमेहबाटग्रस्त रहेका थिए । उनलाई केहीदिन अघि निमोनिया भएपछि काठमाण्डौ स्थीत शसस्त्र प्रहरी अस्पताल बलम्वुमा उपचारका लागि लगिएको थियो । यस्तै उनका भाई बिष्णु प्रसाद नेपाल तीनदेखि बेपत्ता भएका छन् । बिहीबार राति १२ः १५ बजे बुटवल उपमहानगरपालिका–९ स्थित होटल पार्क प्लाजाबाट लु २० प ४०६७ नं. को मोटरसाइकलमा निस्केका विष्णु घरमा नगई वेपत्ता भएका हुन् ।

खोजतलास गर्ने क्रममा उनले चढ्ने मोटरसाइकल प्रहरीले बुटवल उपमहानगरपालिका–६ स्थित नहरको छेउमा फेला पारेको प्रहरीले जनाएको छ । नहरमा पानीको बहाब उच्च रहेकाले उनी सोही नहरमा खसेको हुन सक्ने आशंकामा प्रहरीले शनिबार नहरको पानी बन्द गरी दिनभर खोजी कार्य गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीका प्रहरी प्रवक्ता खड्क बहादुर खत्रीले बताए । उनको आइतबार बिहानदेखि सोही नहरमा खोजी कार्य जारी रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

विष्णु मोतिपुर प्राथमिक स्वास्थ्य केन्द्रमा सिनियर अहेबको रुपमा कार्यरत रहेका थिए भने सोही ठाउँमा रहेको भावना मेडिकल हलका सञ्चालक समेत हुन् । यसैगरी छवि र विष्णुका जेठा दाजुको केही वर्ष पहिलो काठमाण्डौंमा हत्या भएको थियो भने माहिला दाजुको हृदयघातका कारण गत वर्ष निधन भएको थियो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

जंगली जनावरको आक्रमणबाट दुई जनाको मृत्यु कार्यकर्तालाई निर्वाचनमा होमिन नेकपा एकिकृतको आग्रह प्यूठान जीप दुर्घटना अपडेट : मृतकको संख्या तीन पुग्यो रोट्रयाक्ट क्लब अफ कोटिहवाद्वारा निःशुल्क शिविर, करिब ४ सय जनाले लिए सेवा राष्ट्रपतिबाट नागरिकता विधेयक अस्वीकृत दाजुभाई मिलेर बहिनीको प्रेमीको हत्या चर्चमा आगलागी, ४१ जनाको मृत्यु प्यूठानमा जीप दुर्घटना, नौ जना घाइते लुम्बिनी सरकारको प्रगति : तालिम गोष्ठिदेखि कर्मचारीको विवरण सार्वजनिकसम्म पाल्पामा सोमप्रसाद भर्सेस ठाकुर गैरे !, अर्को क्षेत्रमा कसको चर्चा ? बुटवल उपमहानगरको न्यायिक समितिले गर्‍यो ६ वटा विवाद निरुपण थप ४५५ जनामा कोरोना संक्रमण, २ को मृत्यु बजेट अधिवेशनमै धमाधम कानुन निर्माण १३ वर्षीया बालिकालाई याैन दुर्व्यवहार गरेकाे आरोपमा पक्राउ मेयर बालेनज्यू, तपाइँ असफल हुनु भएन : पूर्वसचिव शारदा त्रिताल आत्मनिर्भर हजुरआमाहरू संघीय सरकारविरुद्ध मधेश प्रदेशका मुख्यमन्त्री र मन्त्रीहरू नै धर्नामा गणपूरक संख्या नपुगेपछि दोस्रो पटक पनि संसद बैठक स्थगित प्रचण्ड-बाबुरामबीच एउटै चुनाव चिन्हमा लड्ने सहमति एमालेले अर्थमन्त्री शर्मालाई स्वीकार्‍यो