२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

बुटवल । राष्ट्रिय जनमुक्ति पार्टी प्रदेश समिती ५ ले संविधान पुनःलेखनको माग राख्दै कालो झण्डा रव्यानरसहित विरोध प्रदर्शन गरेको छ । असोज ३ गते शनिबार ५ औं संविधान दिवसका दिन पार्टीले संविधानमा आदिवासी जनजातिका मागहरुलाई संवोधन गर्ने गरी संविधान पुनःलेखन गर्न माग गरेको हो ।

राजष्ट्रिय जनमुक्तिका उपाध्यक्ष कमला थापाले संविधानमा सबै जातजातीका मागहरुलाई समावेश नगरिएको बताउँदै पुनःदेखनको माग गरिन् । विरोध कार्यक्रममा पार्टीका प्रदेश ५ अध्यक्ष झमबहादुर गुरुङ्ग, प्रदेश सहसचिव चित्रप्रसाद गुरुङ्ग, पुर्व सैनिक संगठनका अध्यक्ष क्या. भिमबहादुर राना तथा रुपन्देही जिल्ला अध्यक्ष प्रेम थापालगायतले बिचार व्यक्त गरेका थिए ।

पार्टीको टोपी तथा विभिन्न नारासहितका प्लेकार्डसहित विरोधमा पार्टीका नेता कार्यकर्ता सहभागी भएका थिए । कोडिभ-१९ का बीच स्वास्थ्य सुरक्षालाई ध्यानमा राखी शान्तिपूर्ण रुपमा विरोध प्रदर्शन गरिएको सो पार्टीले जनाएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

थप ९३४ जनामा कोरोना, एकको मृत्यु फोहर व्यवस्थापन : सोचमा नै छ खोट बजेट भाषण अनुसार नै तलब वृद्धि हन्छ : अर्थमन्त्री शर्मा काँग्रेस नेताहरूकाे बैठकः सय सिट राखेर मात्र गठबन्धन गर्न सुझाव भोलि देशैभरका नासु बिदामा बस्ने पूर्व–पश्चिम लोकमार्गमा बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते निर्मला प्रकरणमा मुछिएका दिलीपले युवतीलाई दुर्व्यवहार गरेको आरोप, अनुसन्धान जारी विश्वका लागि ताइवान किन यति महत्त्वपूर्ण छ ? गैरसांसदको कार्यकाल सकिएसँगै मन्त्री छान्न संसदीय दलको बैठक हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि… चितवनमा दुई अर्ब लगानीमा क्यान्सर अस्पताल निर्माण ‘तिम्रै मान्छे हुम कर’ सार्वजनिक नेपाल समाजवादी पार्टीको लुम्बिनी इन्चार्जमा खनाल जापानको आधुनिक प्रविधि नेपालमा भित्र्याउनका लागि पहल गर्न प्रचण्डकाे आग्रह नेपाल खेलकूद महासंघ तिलोत्तमा ११ मा वडा कमिटि, अध्यक्षमा पुन आज कतिमा कारोबार भैरहेको छ सुनचाँदी ? ज्ञानेन्द्र शाही जुम्लाबाट चुनाव लड्ने इजरायलद्वारा गाजा युद्धविरामको प्रस्ताव स्वीकार भूमि आयोगः सम्झौतामा स्थानीय तहहरुको वेवास्ता, भूमिहीनहरु निराश सत्ता गठबन्धनलाई सिट बाँडफाँट मिलाउन कति सहज?