९ आश्विन २०७९, आईतवार

Sep 25, 2022

दाङ । दाङको तुलसीपुर र घोराहीमा गरी बुधवार १६ जना कोरोना संक्रमित थपिएका छन् । राप्ती स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान घोराहीमा गरिएको कोरोना परिक्षणमा तुलसीपुरमा ७ जना कोरोना संक्रमित थपिएका छन । तुलसीपुरबाट संकलन गरिएको १०३ जनाको स्वाव परिक्षण गर्दा ७ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो ।

Advertisement

जस मध्ये ३ जना केहि समय अघि भारतबाट आएका व्यक्ति हुन । उनिहरु तुलसीपुरको वडा नम्बर १० का ५७ वर्षका एक पुरुष, वडा नम्वर १७ का १७ बर्षिया युवती र ३ नम्बरका ४१ वर्षका एक पुरुषमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएके तुलसीपुर उपमहानगरपालिका कोभिड १९ फोकल पर्सन विमल केसीले जानकारी दिएका छन् । उनका अनुसार अन्य होम क्वारेन्टाइन बसेका र कन्ट्याक्ट ट्रेसिङका गरि ४ जनामा कोरोना देखिएको हो । उनीहरु मध्ये वडा नम्बर ५ का ६२ वर्षिया एक महिला, वडा नम्बर ६ का क्रमश २५ र ४१ वर्षका दुई जना र वडा नम्बर ११ का ३६ बर्षिय एक पुरुषमा कोरोना देखीएको फोकल पर्सन केसीले जानकारी दिएका छन ।

यस्तैगरी घोराहीमा ९ जनाको कोरोना देखीएको छ । घोराही उपमहानगरपालिका वडा नम्वर ३ का ४१ वर्षिय एक पुरुष, वडा नम्वर ११ का ३३ वर्षका पुरुष, वडा नम्वर १४ का ३ बर्षिया बालिका सहित २५ र ५० बर्षिया महिला, वडा नम्वर १५ का १८ महिने बालिका सहित २३ र ३८ का पुरुष र वडा नम्वर १८ का २७ बर्षिय एक पुरुषमा पनि कोरोना देखीएको छ । उनीहरु सवैको राप्ती स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानको फिवर क्लिनिकबाट स्वाव संकलन गरिएको थियो । यस्तैगरी प्युठान जिल्लाको एरावती गाउँपालिका, प्युठान नगरपालिका र नौबहीनी गाउँपालिकाका गरी ८ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ ।

प्रतिष्ठानमा राजपुर गाउँपालिकाबाट संकलन गरिएको ५७ जना र् बबई गाउँपालिकाबाट संकलन गरिएको एक जनाको कोरोना परिक्षण गर्दा रिपोट नेगेटिभ आएको जनाईएको छ । दाङ र प्युठानबाट संकलन गरिएको २८७ जनाको स्वाव परिक्षण गर्दा २६३ जनाको रिपोट नेगेटिभ आएको हो भने २४ जनामा कोरोना देखीएको हो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

‘प्रेम गीत-३’ हिन्दी भर्सन सोमबारदेखि क्यूएफएक्ससहित देशभरका हलमा प्रदर्शन हुने बुटवलको देविनगरस्थित नवदुर्गा मन्दिरमा भागवत महापुराण महायज्ञ हुने खोलामा डुबेर एक बालकको मृत्यु चाडपर्वमा महङ्गी र कालोबजारी, अनुगमन गर्न माग चोरी आरोपमा वडासदस्य पक्राउ माइल्स इन्टरनेशनल कन्सल्टेन्सीको दाङमा पहिलो सेमिनार, डेढ सय बढी सहभागी मोबाइलको लतले पढाइमा विद्यार्थीको रुची घट्दै, शिक्षक र अभिभावक चिन्तामा आयोगलाई आचारसंहिता व्यवहारिक बनाउन दलहरूको सुझाव उत्साहित भएर नगरबासीकाे सेवा प्रवाह लाग्न कर्मचारीलाई नगर प्रमुख पाण्डेयको आग्रह रुपन्देहीमा ६ लाख ३२ हजार मतदाता, कुन निर्वाचन क्षेत्रमा कति ? व्याकुल माइलालाई अब सरकारले प्रत्येक महिना ५० हजार भत्ता दिने भारतबाट दुई महिनामा ४१ अर्बभन्दा बढीको डिजेल, पेट्रोल र ग्यास नेपाल भित्रियो माओवादी केन्द्र धनकुटाद्वारा सामुहिक राजीनामा रुपन्देहीको देवदह नगरपालिकाले ८२ फुट भित्रका ठेला र अबैध संरचना हटाउने यस्तो छ रुपन्देही प्रहरीको चाडपर्व लक्षित सुरक्षा योजना दुई महिनामा १२१ बढी देशसँग वैदेशिक व्यापारः ११६ देशसँग घाटामा गाविस सविचसहित दुई जनाविरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा पशुपालनमा केन्द्रित हुँदै दाङका किसान चोयाका पोशाक लगाउने भरीबहादुर भैरहवा अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल टर्मिनल भवन व्यवस्थापनमा आवेदन परेन