१४ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Sep 30, 2022

बुटवल । रुपन्देहीमा थप २५ जनामा कोरोना संक्रमणको पुष्टि भएको छ । स्वास्थ्य कार्यालय रुपन्देहीमा अनुसार थपिएका संक्रमित मध्ये १ जना महिला र २४ जना पूरुष रहेका छन् ।

Advertisement

थपिएकाहरु बुटवल उपमहानगरका ६ जना, तिलोत्तमा नगरपालिकाका १ जना, देवदह नगरपालिका १ जना, सिद्धार्थनगरपालिकाका १६ जना र सियारी गाउँपालिकाका १ जना रहेका छन् ।

यो सँगै जिल्लाका संक्रमितको संख्या ७६० पुगेको छ । रुपन्देहीमा हालसम्म ४०८ जना संक्रमित उपचाररत छन् भने ३४६ जना उपचारपछि निको भएका छन् । जिल्लामा कोरोना संक्रमणबाट ६ जनाले ज्यान गुमाईसकेका छन् ।

हेर्नुहोस् थप विवरण :-

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कांग्रेसभित्र विद्रोह गर्ने बेला आयो : गगन थापा दसैंको मुखमा नक्कली नोटको बिगबिगी रवीन्द्र मिश्रले गरे काठमाडौं-१ बाट उम्मेदवारी घोषणा नवौं राष्ट्रिय खेलकुद: महिला क्रिकेटको खेल तालिका सार्वजनिक नगरवासीका गुनासो सुन्न ‘हेल्लो तिलोत्तमा’ गुल्मीको ‘लितुङ्गकोट’ भाकलसँगै लाहुरेहरुको गाउँ ‘फोक्सिङ्ग’ सातै प्रदेशका नीति आयाेगका उपाध्यक्षको सरकारलाई आग्रहः आयोग चलाउने छुट्टै ऐन चाहियो मेलम्ची र इन्द्रावतीमा अस्थायी पुल नक्कली नोटसहित पक्राउ जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा पक्राउ पोखरामा बेच्न राखिएका भेडाच्यांग्रामा पीपीआर, स्वस्थ छानेर किन्न पशु विज्ञको सुझाव पत्रकारप्रति जनप्रतिनिधिको व्यबहार ‘अपमानजनक’, दृष्टिकोण परिवर्तन गर्न आवश्यक फोहर फाल्ने स्थान पहिचान गर्दै काठमाडौं महानगर फेरि बढ्यो सुनको मूल्य पार्टीभित्र विद्रोह गर्नुपर्ने बेला आएको छ: गगन थापा खाद्यले माग्यो विभिन्न पदमा १०६ कर्मचारी नेप्सेमा नेपाल ल्यूव आयलको शेयरमूल्य समायोजन मोटरसाइकल अनियन्त्रित भई खसेका व्यक्तिलाई ट्रकले कुल्चिदा घटनास्थलमै मृत्यु एक किमीको भाडा २५ रुपैयाँ! गोठाटार गोलीकाण्डः एक महिलासहित ३ जना पक्राउ