११ आश्विन २०७९, मंगलवार

Sep 27, 2022

बुटवल । रुपन्देहीको बुटवल उपमहानगरपालिकामा थप २५ जनामा कोरोना संक्रमणको पुष्टि भएको छ । थपिएका संक्रमितहरु वडा नं. १ का एक जना, वडा नं. ४ का ४ जना, वडा नम्बर ६ का ५ जना, वडा नं. ८ का ३ जना, वडा नं. ११ का ५ जना, वडा नं. १२ का २ जना, वडा नं. १३ का २ जना, वडा नं. १५ का एक जना र वडा नखुलेका २ जना गरि २५ जना रहेका बुटवल उपमहानगरपालिका स्वास्थ्य शाखा प्रमुख कुन्दर कुमार सिंहले जानकारी दिए ।

थपिएकाहरुमा १० पूरुष र १५ महिला रहेका छन् । यो संगै उपमहानगरमा संक्रमितको संख्या १९० पुगेको छ । उपमहानगरमा हालसम्म १५१ सक्रिय संक्रमितहरु रहेका छन् भने एक जनाको मृत्यु भईसकेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

डेंगु बिरामीको संख्या साढे २५ हजार नाघ्यो, हालसम्म ३२ जनाको मृत्यु निर्वाचन आचारसंहिता बुधबारदेखि लागू हुने सिलौटाले छातीमा प्रहार गरी श्रीमतीको हत्या वैकल्पिक राजनीतिक बारेको बहस ! आबेको अन्त्येष्टिअघि हजारौँ प्रदर्शनकारी विरोधमा उत्रिए अमेरिकी सहायकमन्त्री एलिजाबेथ भोलि नेपाल आउँदै लुम्बिनी प्रदेशमा पर्यटन प्रर्वद्धनका आधारहरु तीन घण्टादेखि बालुवाटारमा गठबन्धनको बैठक, सिट बाँडफाँट टुंग्याउने प्रयास दक्षिण कोरियाको असैनिकृत क्षेत्रको भ्रमण गर्दै ह्यारिस आश्रममै दशैँ राष्ट्रसंघमा परराष्ट्र सचिवले राखे युक्रेन, अफगानिस्तान, म्यानमार, लिबिया, सिरिया, प्यालेस्टाइन र यमनका विषयमा नेपालको स्पष्ट धारणा हरिकृष्ण कार्की बने कामु प्रधानन्यायाधीश ट्रयाक्टरबाट खसेर एकको मृत्यु मनास्लु हिमपहिराेः एक जनाको मृत्यु, १० को सकुशल उद्धार बेलहिया नाकामा ५ पर्यटकको भब्य स्वागत सिक्लेस हाइड्रोपावरको आईपीओ बाँडफाँट रवीन्द्र मिश्र भोलि राप्रपा प्रवेश गर्ने, वरिष्ठ उपाध्यक्ष पद पाउने लुम्बिनी शिक्षा निकेतनको अध्यक्षमा पुनः गोविन्द ज्ञवाली बंगलादेशमा डुंगा दुर्घटनाः मृत्यु हुने ५१ पुगे ‘माटोका सामग्रीलाई प्लाष्टिकले विस्थापित गरिदियो’